Teorie prvního zásunu

1. března 2012 v 16:30 | Bromance
Takže, kdo si všimnul, že jsem tady už pekelně dlouho nebyla? Já!
Kdo si všimnul, že na to pěkně kašlu? Já!
Ale díky Guenon, jsem vám připravila jedno veliký překvapení! Neberte to jako příslib toho, že tady teď zase budou přibývat nějaký povídky. Ukazuje se, že múza mě políbí, jenom když mám zadaný slova, jako třeba teď ty od Guenon, takže jestli chcete drabblata, zadávejte slova. Na víc se bohužel nevzmůžu...
Každopádně k věci! Tohle mělo být původně triple drabble, ale pozor!
Nějak jsem se rozepsala a vyšla z toho povídka o víc jak 1000 slov, navíc PWPéčko a na můj oblíbený pár Drarry.
A to se vyplatí!
Takže jestli jste na mě ještě nezanevřely, tak hurá do čtení :D
Zadaná slova: popelnice, polibek, prdel, právo, penetraceHarry nervózně postával u popelnice. Nehty bubnoval na její víko a rty už měl celé okousané. Co teď? Poslední chabou výmluvou bylo, že musí vynést odpadky, ale teď už nemá jak to zdržet. Byl si téměř stoprocentně jistý, že až se vrátí do domu, najde svlečeného Malfoye, jak se ležérně a bezostyšně rozvaluje na jeho pohovce. A co pak?

Musel něco vymyslet, hned teď, moc dobře totiž věděl, že až by vstoupil do pokoje a naskytl se mu pohled na Dracův obnažený... hrudník, tak už by nebyl schopný racionálně uvažovat. Dech se mu zadrhával, už jen když na to myslel.

Byl bezradný - jedna jeho část neuvěřitelně toužila vběhnout dovnitř, strhat ze sebe všechno oblečení, odrazit se na prahu pokoje a přistát přímo Malfoyovi v klíně, ale ta druhá část, která podléhala mozku - tomu hornímu-, mu neustále připomínala, že vlastně neví, jak na to.
Jistě, s Dracem už se párkrát dostali dál, ale vždycky když mělo dojít k samotnému onomu, Harry se snažil nenápadně vycouvat. Co na tom, že byl Draco po zbytek večera uražený? Harry věděl, jak ho znovu rozptýlit... Tou neškodnou cestou. Draco sice nebyl kdovíjaký romantik a požitkář, ale takový správně mířený polibek uměl udělat divy.

Jenže teď šlo do tuhého.
Harry už si prošel všechny možné knížky, jako by to udělala Hermiona, ale bylo mu jasné, že tady s teorií neobstojí. Chce to praxi! Jenže nemůže za Malfoyem přijít s výmluvou typu Ale babičko, já nevím, jak se na lopatu sedá... Ze všeho nejmíň potřeboval, aby se mu Malfoy smál. Jenže co jiného může dělat?
Po chvíli zbrklého uvažování se podíval na hodinky, které mu kousavě připomněli, že vyhazuje odpadky už dobrých pět minut. Musí se chtě nechtě vrátit.

Po té, co si dalších několik vteřin pečlivě čistil boty o rohožku, vyklepával déšť z kabátu a střídavě si zanadával a vyndával košili z kalhot, musel uznat, že dál už to zdržovat nemůže.
Loudavým tempem se vydal k obývacímu pokoji. Snažil se vypadat sebejistě a potlačoval třas v kolenou, ale ani jedno se mu nedařilo tak, jak by chtěl. Byl si jistý, že až bude Dracovi muset vysvětlovat, kde se zatraceně tak dlouho zdržel, jeho hlas bude znít nepřirozeně přiškrceně.
Nakonec ale mluvit vůbec nemusel.

Vešel do pokoje a v tu ránu jako by zkameněl. Scenérie přesně taková, jakou si představoval.
Přes jedno křeslo byl přehozený Dracův župan, zatímco jeho majitel byl uvelebený na pohovce. Dočista nahý, s nohou přes nohu a sklenkou vína v ruce, se potěšeně otočil k příchozímu. Harry hlasitě polkl - vypadal úchvatně.

Ukázalo se, že za tu dobu, co byl Harry s odpadky, se Draco zjevně stihl osprchovat. Jak se tak díval na Harryho ve dveřích, z rozvrkočených vlasů mu ještě stékaly poslední kapičky vody, kapaly na holá ramena a dál pokračovaly přes bledý hrudník až kamsi dolů, kam se Harry neodvážil podívat. Stíny, které vrhal oheň v krbu, dávaly vyniknout každému svalu a záhybu na jeho těle a praskot hořícího dřeva se skoro shodoval s nepravidelným tlukotem Harryho srdce. Ani klid, který sálal z Draca, ho nedokázal uklidnit. Byl v jednom ohni a najednou ho dostihlo trapné mlčení.
Olízl si rty a nesmyslně mávl rukou na pozdrav. O slova se ani nepokoušel.
Draco se lehce ušklíbl, ale nebylo v tom nic škodolibého - spíš něco jako pochopení. Potom se nepatrně posunul na sedačce a naznačil tak Harrymu, ať si přisedne.
Ten musel notnou chvíli vzpomínat, jak že se vlastně chodí, ale pak se prapodivným způsobem dobelhal k Dracovi a padl mezi polštáře. Rozpaky ho stále neopouštěly, a tak začal zírat do krbu. Periferním viděním zatím viděl Draca, jak odkládá sklenku na stolek. Hned nato se k Harrymu naklonil a začal si hrát s jeho límečkem.
Dlouhými prsty rozdělal nejhornější knoflíček a nepatrně odhalil Harryho rameno. Lehkými dotyky mu přejel po straně krku a stejnou trasu pak přejel mírně pootevřenými rty. Potom mu spokojeně vydechl přímo u ucha a sledoval, jak se Harrymu udělala husí kůže na odhalených předloktích. Musel se usmát.
Potom se pustil do dalších knoflíčků a vůbec mu nevadilo, že Harry sedí nehnutě jako vytesaný z kamene. Moc dobře věděl, co se odehrává uvnitř jeho těla, sám už to zažil. Přelezl mu na klín a natočil si jeho tvář tak, aby se mu mohl podívat do očí.
Ach, ty bájné oči!
Nikdy nechápal, co na nich všichni mají. Podle něj byly na Potterově těle daleko lepší věci, které stály za opěvování.
Zajel mu rukama pod košili a pár plynulými pohyby ho z ní vysvlékl. Tohle byl teprve pohled!

Přinutil Harryho, aby se zaklonil, a on tak mohl jazykem ochutnat tu krásu. Zastavil se u každé jizvy a na každou mu vtiskl
letmý polibek. V takových věcech se nijak zvlášť nevyžíval, ale moc dobře cítil, že Harry si to víc než užívá.
Cítil, jak jihne. Stačilo už jen pár uklidňujících doteků a jeho tělo se dokonale uvolnilo.
Jako hadrovou panenku ho Draco položil mezi polštáře a znovu se musel usmát, když viděl, že má Harry zavřené oči. Na roztomilé věci ho moc neužilo, ale tomuhle se nedalo odolat.
Když už se mu takhle odevzdal, začal opatrně Harryho zbavovat i spodních kousků oblečení, dokud před ním Harry neležel úplně nahý, s očima stále zavřenýma.
Draco se nechtěl zdržovat zbytečným kocháním, to ještě nikoho k blahu nepřivedlo, a tak opatrně za pomoci lehkých dotyků a polibků Harryho otočil na břicho.
Vtom Harry znovu ztuhl.
"Co to děláš?" vyjekl roztřeseně, když se ocitl tváří odvrácenou od Draca.
"Nic, na co bych neměl právo," zašeptal a lehce mu přejel prsty přes žebra. Čekal, že to Harryho znovu uklidní, ale on dál ležel dočista zkameněle.
"No tak!" vyhrkl Draco možná příliš zhurta. "Co proti mě máš?"
Harry si znovu začal kousat rty.
"Proti tobě nic," řekl a snažil se přitom převalit zpátky na záda, ale Draco ho zalehl a přišpendlil ho tak přímo pod sebou.
"Tak proti čemu?" vydechl mu do vlasů a rukama ho pevně objal. Převalili se mírně na bok a Harry teď mohl opět tupě zírat do krbu, zatímco si v hlavě srovnával myšlenky.
Draco neslyšně zaskřípal zuby a i přes to, že měl chuť říct úplně něco jiného, řekl: "Nechci tě do ničeho nutit."
Harry pochytil, jak falešně to znělo.
"Do ničeho mě nenutíš, já jenom... Prostě...Nevím jak."
A bylo to venku.
I když neviděl Dracovi do tváře, bylo mu jasné, že se v ní zračí posměch.
Nastalo ticho, a on měl nesmyslné nutkání, všechno Dracovi vysvětlit.
"Prostě... Není mi jasná jedna věc," stydlivě se odmlčel, ale ucítil Dracovu netrpělivost. Rychle proto pokračoval.
"Totiž nechápu ten...ech ... proces... echm samotné... penetrace," vykoktal nervózně a v tom Draco vybuchl v záchvat smíchu.
"U Merlina, Pottere! Táhni s teoretickejma kecama!" Draco se vylezl zpátky do sedu.
"Vždyť je to tak jednoduchý! Prostě vystrčíš prdel a-" Harry mu skočil do řeči.
"Ticho! Nechci to slyšet..."
Draco se ponuře ušklíbl.
"Chováš se jako malý děcko, Pottere."
Nato se zvedl z pohovky a natáhnul se pro župan.
Když už byl skoro u dveří, jak se chystal nabroušeně odejít, Harry si provinilě odkašlal.
"Echm... takže, jak že si to říkal?"

Věděl, že se choval nemožně, a Draco ho za to taky pořádně poškádlil.
Zdálo se, že s těmi mučivými polibky v tříslech snad nikdy nepřestane, ale pak konečně Harryho překotil na všechny čtyři a nechal pokojem rozeznít jejich vzdychy. Jednou rukou si přidržoval Harryho boky, a tou druhou ho mezitím přiváděl k šílenství dráždivými doteky.
Harry sám nebyl schopný ničeho.
Potil se a představa vlnění Dracova těla s každým přírazem ho přiváděla stále blíž k vrcholu.
"Draco!" vykřikl, když konečně do Dracovi dlaně stekl důkaz jeho požitku a zbytek na polštář.
"Harry!" ozval se Draco v odpověď a v další chvíli se oba svalili vedle sebe.
Neviděli si do tváře, ale z jejich dechu bylo možné vyčíst, že praxe, je vždycky daleko lepší, než teorie.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Guenon Guenon | Web | 1. března 2012 v 19:11 | Reagovat

*zemřela blahem*
Jéééééééé! Já tě miluju, vážně. Tohle mi zvedlo náladu do epických výšin :D
A taky děkuju, takovou parádu jsem fakt čekat nemohla...
Nejen že tam byl Dráček, ono to blo Drarrátko! Juchů! A dokonale vtipné (vystrčíš prodel prostě prej... to jsem si poprskala obrazovku:D)
A dokonale sexy PWP. A nezkušený Harry je luxusní, a Dráček netrpělivec... Muhaha.
A zmínka o horním mozku byla výborně trefná. Dokonalá analýza mužské anatomie. Dva mozky - horní a dolní :D
Prostě skvělý. :D

2 Bromance Bromance | Web | 1. března 2012 v 19:30 | Reagovat

[1]: Krásnější komentář jsem si po takový době ani nemohla přát! :-D Jsem strašně ráda, že jsem se teda takhle zavděčila po tom flákání. Seš zlatá, děkuju moc :)

3 paní archivová paní archivová | Web | 1. března 2012 v 21:20 | Reagovat

Harry... dole? Potter, co zachránil svět a skoro nefňukl, pod super ubulenou vílou Malfoyem, bezpáteřním srabem Malfoyem... *vydýchává se*
Povídka byla boží, a uznávám, že Potty by byl určitě takovýhle mamlas. Ovšem - ne, nepřekousnu ideu, že by měl být pod Dracem. Draco je zbabělec a vyhublá krysa a tak vůbec. Zlomilo ho TOLIK věcí. Já vím, že si ho rády pisatelky fanfikcí předělávají do prince a aristokrata a bezchybného, nádherného gentlemana a muže, co si každého podrobí, ale... ne. Ne, takhle to pro mě nefunguje. Je to naprosto mimo Dracovu podstatu i jeho charakter. Huh. Pardon, jestli se to bude přít s tvými názory (což bude, že, jinak bys tu povídku takhle nenapsala), ale musela jsem to říct.
Okrem tohohle mě povídka pobavila. Pottyho vnitřní chaos zabodoval, a u nějakých hlášek jsem si i pochrochtla smíchy.

4 Guenon Guenon | Web | 1. března 2012 v 21:29 | Reagovat

[3]: *předem se omlouvám, že do toho kecám*:D
Draco je báječně tvárná postava. Nahoře, dole, uprostřed. Byl všude, patří všude. Dole ten od Rowly dává větší smysl, samozřejmě. Ale Potter takovej samec taky nebyl.
A zrovna tady hraje velkou roli faktor zkušennosti - zkušenější partner, je-li druhý absolutní dřevo, většinou patří nahoru. To je posletová politika numero uno, ne? :)

5 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 1. března 2012 v 21:46 | Reagovat

Tak jsem právě lehla smíchy :D Naprosto dokonalá věc tohle :D Já jsem taky slashařka, ale trochu z jinýho soudku. Na HP fandom se mi nikdy psát nevedlo (já prostě Dráčka nikdy nezkrotim :D), takže píšu RPS a různý fandomy - popravdě mě každou chvíli chytne něco jinýho :D. Ale HP miluju :D a tohle mě prostě dostalo do kolen. Jdu přelouskat všechny tvoje povídky!!!

6 Zoe Zoe | E-mail | Web | 2. března 2012 v 0:04 | Reagovat

Tak toto je bezkonkurenčné :D
Je veľmi osviežujúce čítať niečo kde je Potty neskúsený uke a Draco je sexuálny žrebec :)
tlieskam :-D mne sa veľmi páčilo :D

7 paní archivová paní archivová | Web | 2. března 2012 v 0:52 | Reagovat

[4]: Každá postava je báječně tvárná, ale nesmíme zapomínat, kde jsou její nejpádnější základy, a ty jsou a vždycky budou Rowly ;) (Potty rozhodně není samec XD Ale zrovna nad Dracem ho vidím, a přinejmenším střídačky.)

8 chillychilly chillychilly | Web | 2. března 2012 v 12:03 | Reagovat

Jj, Potty je prostě.... blbeček :D ale teď to vůbec nemyslím ošklivě, on je prostě takový.... takový.
každopádně hned název mě dostal a pak ještě ta zadaná slova, měla jsi to napsat jako aliteraci (i když v tom případě netuším, jak bys tam narvala Draca :D )
Sice mi přišlo trochu zvláštní, že byl Dráček nahoře, ale tak co, třeba se v něm probudil Lucius (to je trochu nechutné, já vím) a on zjistil, že dělat někomu ukeho není jeho životní cíl :D
A taky jsem nadšená z toho, že jsi zase zpátky. Kdybych nezapomněla, kam ti zadat slova, tak hned běžím a něco ti tam vrznu :)

9 Bromance Bromance | Web | 2. března 2012 v 14:15 | Reagovat

[3]: Jelikož je Harry hlavní postava, přijde mi, že je v něm nejvíc Rowlingový, nebo alespoň jejího ideálu. Nemůžu si pomoct, ale mě přijde teda Harry trochu víc zženštilej, než Draco - zbabělost nechme stranou -, což ho podle mě automaticky posouvá dolů. Navíc měla jsem ho opravdu při jeho poprvé nacpat nahoru? Myslím, že by to trochu ztratilo na kouzlu, kdyby mu Draco zespod radil, co má jak dělat :-D každopádně děkuju za názor a za to, že aspoň něco z toho se ti líbilo :)

[5]: Děkuju moc a chápu, že do HP se nepustí každej, je to prostě věc vkusu ;-)

[6]: Ou, to je krásný :-D dík

[8]: Přesně mě napadla aliterace, jak jsem ty slova viděla, ale bohužel no :-D a pravda - Potter je prostě Potter, ale daj se s ním dělat nejrůznější věci, na to je zas dobrej :-D . Taky k tomu, že v Dracovi je kus Luciuse... No určitě, jsou z podobnýho těsta, i když Draco je možná větší spratek :-D
Link na zadávání slov přidám a mockrát děkuju! :)

10 paní archivová paní archivová | Web | 3. března 2012 v 15:51 | Reagovat

[9]: Poprvé = nesmí být nahoře?
A proti tomu bych docela bojovala. Mám ShinoKiba mánii, takže to přirovnám k tomuto pairingu. Ráda vidím Shina jako sexuálně nezkušeného (i když poučeného, přece jen je to inteligentní Aburame a rád má věci přečtené ze všech stran, že XD), a přesto bych ho ani poprvé neviděla pod Kibískem. Naopak idea, že ho Kiba netrpělivě, štěkavě a s tou svojí psí dominancí naviguje zespod, mi připadá úžasná.
Stejně tak bych to viděla třeba ve Snarry. Nikdo mi nevymluví, že pokud slizký Snape (miluju ho, ách!) někdy zasunul, bylo to nanejvýš do vykouzleného melounu... no, a představ si ho potom pod čubičkou Harrym. :D To prostě nejde.
Ohledně vztahu Rowla x Potty. Ne, Potty není odrazem J. K. ani její povahy. Harry je naopak jedna z nejméně popisovaných postav, co se charakteru týče. Nikdo se nemůže vidět v někom, kdo v podstatě nemá definovanou povahu. Nejvíc z Rowlingové je v Hermioně a v Lily, jelikož Rowlingová v rozhovoru sama uvedla, že když byla malá, vyrůstala stejně jako Herm - šprtka, odsunovaná, sečtělá. Tím chtěla dát naději holčičkám, jako byla kdysi ona, protože postav jako Hermiona se moc nevyskytuje. A Lily, protože v době, kdy začala Rowla psát Kámen mudrců, zemřela jí maminka. Aspekt mateřské lásky je proto pro HP knihy obrovským "lepidlem" všeho.

11 paní archivová paní archivová | Web | 3. března 2012 v 15:54 | Reagovat

[9]: Ještě MUSÍM dodat. Představ si, že by spolu spali kluk a holka. Holka by nebyla panna, kluk by byl panic. Kde by potom byl ten kluk? :D Není podle mě správně, když do gay sexu cpeme vybájené fanynkovské věci typu panic = uke, nižší = uke, méně oblíbený = méně mužný = uke. V gay sexu to takhle opravdu není. Gay komunika bojuje za vymýcení mamka/taťka kultu, který jim přisuzuje právě heterosexuální společnost se svými pravidly.

12 paní archivová paní archivová | Web | 3. března 2012 v 15:57 | Reagovat

*komunita... damn.

13 Maydice Maydice | 4. března 2012 v 17:03 | Reagovat

Vtipné a krásné :)

14 Ivet Ivet | 6. března 2012 v 23:24 | Reagovat

Úsměvné, k pobavení ideální. :-) Vážně parádní. :-D

15 Bromance Bromance | Web | 7. března 2012 v 10:25 | Reagovat

[10]: Jaj, ty ses nějak rozohnila :-D beru tvoje názory, jenom na některý z nich nemůžu přistoupit, i když jsi to racionálně vysvětlila. Severuse nad Harrym si dokážu představit, takový znásilnění by mu celkem sedlo. A samozřejmě, že Rowlingová byla Hermionou, jenom jsem chtěla naznačit, že je znát, že Harry je výplod ženské spisovatelské fantazie. Kdyby to psal chlap, určitě by se Harry choval maličko jinak. Teda to si aspoň myslím já...
Uff, nejsem moc dobrá v podávání argumetů a na takovýhle přestřelky názorů mě moc neužije. Jenom mě fascinuje, jak pouhý zvolení postav v krátký jednorázovce, která nijak rapidně neovlivňuje moje ostatní postoje, může vzbudit tolik protichudnejch reakcí :-D

[13]: Záměr byl splněn :-D děkuju

[14]: Taky mockrát děkuju :)

16 Raven Raven | Web | 2. června 2012 v 14:42 | Reagovat

Zlato....tys ses tu tak dlouho neukázala...mě to úpně mrzí. Jestli sem ještě občas přijdeš a přečteš si komenty...nedala bys mi na sebe prosím nějaký kontakt? Cokoli krom icq :D Vážně...chybí mi tvoje povídky a všechno, ty  i chybíš.

17 cincina cincina | Web | 29. července 2012 v 14:47 | Reagovat

*směje se jak měsíček na hnoji* :DD No tohle bylo něco...neskutečnýho? Nedokážu si představit Harryho jak leží v knihách a studuje penetraci :DDDD Ale když to vypustil, tak si dokážu představit Dracův obličej :D No to muselo být něco toto! :D

18 Blangela Blangela | Web | 28. srpna 2012 v 14:31 | Reagovat

Tak nějak jsem tu přes prázdniny dlooouho nebyla. Takže nebyl čas si to přečíst, ale teď se vracím.
Jako vždy u tvých drablat umírám smíchy. Jako stačilo jen na blogu oběvit ten název a já už byla pod stolem..ehm, ale to nic.
Mimo to bych chtěla upozornit na další kapitoly Andílka...a v brzké době, když se odnaštvu na blog, že to zas mistrně po(víme),tak přibidou i ty slibované tři básničky z Kuroshitsuji (a tobě to zrovna asi nic neříká, ale i tak by mohly být zajímavé :))

19 Al Al | Web | 13. prosince 2013 v 21:02 | Reagovat

Velmi pobavilo :-D A příjemný způsob psaní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama