Prosinec 2011

Ještě devět hodin

31. prosince 2011 v 15:00 | Bromance |  KUCHYŇ
Do půlnoci je to ještě celkem daleko, ale já už vám teď přeju šťastné vykročení do nového roku :). A protože silvestrovská párty ještě nevypukla, tak jsem vám ve chvíli nudy na svým novým tabletu něco načmárala:


Tak přístí rok čáááu! :D

Pantomima

27. prosince 2011 v 11:34 | Bromance
Tak slashařky moje! Konečně jsem si našla čas a přináším vám něco kloudnýho. Doufám, že jste si užily Vánoce a že už plánujete pořádnýho Silvestra :). V komentářích se můžete pochlubit, co hezkýho jste dostaly. U mě to jsou třeba slash naušky (♂♂) a životopis J. K.
No a teď k drabbleti. Má povánoční náladu, slova zadala Drara a přála si, aby to bylo na pár Snaco (z týhle zkratky prostě nemůžu :D). Takže jestli jste na mě ještě nezanevřely, tak hurá do čtení!
Zadaná slova: kočka, pes, křeček, trůn, palmaFlákám to...

17. prosince 2011 v 12:03
Nějak mi poslední dobou nejde dodržovat pravidlo, že aspoň dvakrát týdně sem něco přidám. Lidičky, cítím se teď jak na horský dráze - jeden den depka a pak zas šílená eufórie. Navíc přicházejí Vánoce a já začínám občas upadat do letargie.
Každopádně budu se snažit sem do Vánoc ještě něco hodit, ale pro dnešek jenom pár obrázků. Na objednaná drabblátka jsem nezapomněla, jenom mám teď chuť být v realitě, takže žádný fantazírování.
Tohle je nejpříšernější článek ever, snad na mě nezanevřete...

Vyprovokuj mě!

12. prosince 2011 v 13:50 | Bromance
Maya mi zadala další slova (ano, ještě jednou se omluvám, ta minulá byla taky od ní), a protože už jsem ve stavu, kdy jsem schopná napsat něco kloudnýho, tak vám přináším double drabble na její přání. Mělo to bejt veselý a věřím, že se mi to povedlo :) zvolejme hurá!!
Zadaný pár: DM/ChW
Zadaná slova: Kočka, lubrikant, hedvábí, růžová, růže


Zbraň hromadného ničení

5. prosince 2011 v 16:47 | Bromance
Kdo se lekl nadpisu, ať zvedne ruku! No jo, neboj te se, je to jenom neškodané triple drabblátko. Dostala jsem se k tomu, abych naplnila objednávku Mayi (opravdu nevím, jak to skloňovat). Dlouho jsem teď neměla náladu - jsem zamilovaná, zkurveně strašně moc... Nechci mluvit sprostě, ale jenom z toho je poznat, jak moc, a taky že ne šťastně. Bože!
Každopádně tady máte něco - světe div se! - optimistickýho a odlehčenýho.
Neptejte se mě, jak jsem to ze sebe vyždímala, nechápu to. Snad se bude líbit.
Pár: Drarry
Zadaná slova: Počítač, fíkus, medvěd, deka, Wi-FiŠidítko

1. prosince 2011 v 18:09 | Bromance |  PŘIJÍMACÍ SALÓNEK
Můj stav: uááááá.
Z první věty vyplývá:
1) Nemůžu psát, nejde mi soustředit se... na nic...
2) Nemám čas.
3) Nemám chuť.
4) Chci se zamknout v pokoji a bejt po tmě.
Tady máte šidítko, než přijdu do stavu vypisování se z deprese. Pak něco napíšu...