Říjen 2011

Horko

31. října 2011 v 17:27 | Bromance
Avenka se dočkala! Je tady triple drabble na její přání. Drarry - přesně jak si přála - v trošku depresivně-úchylácko-romanticko-požitkářském podání :).
Jinak, nechce se mi ani věřit, že tohle už je moje dvacátý první drabble na přání. Docela zásobička, co? Nicméně teď zrovna žádnou zakázku nemám, takže to kouknejte napravit zde, jinak nemůžu zaručit, že tu bude teď něco přibejvat :D.
Ale dost kecání!
Zadaná slova: déšť, ložnice, touha, horko, povzdech


Drobné příšernosti

27. října 2011 v 11:47 | Bromance |  KUCHYŇ
Volný dopoledne = spát do jedenácti, zapnout počítač, repráky na plný pecky, pohodička. Trošku jsem si pohrála s photoshopem a vyzkoušela nový smoke brushe. Nic moc převratnýho nevzniklo, ale jen tak pro ukázku sem hodím tři výtvory. Kdybych si s tím dala víc práce, tak by se na to snad dalo i koukat, ale tak...
Všechny tři obrázky mají pár spoječnejch věcí - doplňuje je text nějaký písničky (odkaz v obrázku), v pozadí je smoke brush, zachycujou moje tři neoblíbenější páry. Symbolický, co?
No ale dost kecání...

Za pět dvanáct

20. října 2011 v 15:41 | Bromance
Blangela si nedá pokoj, a tak je tady další triple drabble na slova od ní. Né, vážně, já jsem ráda, ale tuším, že ani tenhle páreček jí neuspokojí. No jo, příště musí bejt konkrétnější :P
Zadaná slova:mašle, samet, obloha, nepopsatelný, ubohý
Pár: Weasley twincest


Máj nejmdej!

17. října 2011 v 16:50 | Bromance |  KUCHYŇ
Bromance měla svátek, a protože má velice šikovnou kamarádku, dostala velice originální dáreček! Plyšovýho home-made Severuse!
Málem se z toho zbláznila, ale teď se vám s ním musí pochlubit :).
Takže šup do článku!


A potom...

13. října 2011 v 14:40 | Bromance
Konečně se mi to zas po dlouhé době podařilo! Ve svým dalším drabblátku jsem se normálně vešla do stovky! Čímž ale netvrdím, že bude nějak kvalitnější. Nic moc to není, ale víc toho tam prostě nešlo. Je to spíš taková pocitovka, ale v depresivním slova smyslu... Konec je pro milovníky fantazie.
Nicméně slova zadávala Blangela. Přála si tam Voldíka, a tak tam je :)
Pár: lV/LM
Zadaná slova: Okno, temný, stůl, děsivý, zbytečný

Zákeřně

10. října 2011 v 17:11 | Bromance
Monde-cache mi zadal slova na další drabble. A jelikož už se prostě nějak nedokážu dokopat k tomu, aby použila mozkový závity a všech pět slov nahustila do drabblete, tak je z toho zase triple drabble. Ale zase jsem ráda, že si počtete, protože mi je blbý, přidávat jenom kraťoučký článečky...
Tak.
Pár: Blackcest (na přání Itachi-chan :))
Zadaná slova: jezero, sáňky, hůlka, voda, tajemství


Dva - Epilog: Moc

6. října 2011 v 15:19 | Bromance
Epilog! Je to tady, konec jedný etapy :).
Touhle kapitolkou bych ještě jednou chtěla mockrát poděkovat všem, kdo netrpělivě čekali, co se bude dít dál a vždycky nechali i třeba jenom krátkej komentáříček :D. Těm všem a taky své úžasné betě AlineDaryen věnuju tuhle poslední kapču a budu ráda, když ji třeba jenom prá slovy zhodnotíte, pochválíte, nebo zkritizujete! Vážně :)
Jde se na to...


Dva - 6. kapitola: Možnosti a nemožnosti

3. října 2011 v 16:43 | Bromance
No, dětičky moje, je tady poslední kapitola, po který přijde už jenom epilog. Předem děkuju za všechny komentáře, který jsem dostala k předchozím kapčám a doufám, že i tady mi nějakej necháte :)
Takže tady to máte - kapitola, se kterou byste si mohly osladit kafe!


Real Drarry III.

1. října 2011 v 19:30 | Bromance |  PŘIJÍMACÍ SALÓNEK
Třetí várka fotek, která vyburcuje vaší fantazii a milovníky Darry (vlastně spíš Feltcliffa) přinutí říct: "Proč to tak není i doopravdy? Proč?!"
Enjoy :P