Září 2011

Krev a vzpomínky

29. září 2011 v 17:50 | Bromance
Double drabble na slova od Blangely. Hodná holka :)
Zadaná slova: Nechutný, krvavý, smrt, temnota, blesky
Pár: Snarry

Dva - 5. kapitola: Jak… a to jako… co?

26. září 2011 v 14:15 | Bromance
A jedeme dál! Pátá kapitolka s výstižným názvem :) + opět velký dík AlineDaryen za beta read!

Rada za všechny prachy

23. září 2011 v 13:10 | Bromance
Už hodně dlouho tu nebylo žádný drabble, co? No a teď ho tady máte! Slova mi zadala Raven a já jsem jí za to hrozně vděčná :). Zároveň jsem se tohle drabble rozhodla spojit s úkolem, který jsem se chystala splnit, a to napsat povídku ná pár, který se umístil na třetím místě v anketě o tom, jaký pairing by měl být v další povídce. Chtěli jste nějaký netradiční páreček, tak tady je!
300 slov, triple drabble.
Zadaná slova: Bouřka, ticho, vrabec, strom a kočka
Pár: CD/VK


Bromance si vyráběla

21. září 2011 v 14:36 | Bromance |  KUCHYŇ
Tady jsou moje veleumělecká veledíla, které jsem zplodila za účelem zahnání velenudy.
To první vzniklo, když jsem šila panenku pro UNICEF a našla starou rukavici. Prostě jsem jí jenom ušmikala prstíčky a stvořila Mr. Malfoye Jr.
Druhý jsem ušmoulila z fima a berte ohled na to, že jsou asi cenťák a půl velký, proto nemůžou bejt víc vypracovaný :).
+ Dneska jsem ještě dostala od kámošky maličký Drarry naušničky číslo dvě. Dostalo mě, jak jsou v těch láhvičkách, tak jsem si je hned vyfotila a musím se vám s nima pochlubit. Velký jsou asi cenťák :D


Sousedství

20. září 2011 v 16:56 | Bromance
Rozhodla jsem se vám, milá SBéčka, udělat vlastní článek a vytesat tak do kamene převeliké díky za vaše komentáře a povídky! Je to rozcestník do rubriky Sousedi, aby to bylo všechno přehlednější, a u každého SBéčka je datum přidání a článek, který jsem jim psala na uvítanou :).

Dva - 4. kapitola: Citlivka

19. září 2011 v 10:30 | Bromance
Ták Remusek nám stále neustoupí, ale Siriusovi (té bystré hlavičce) už začne něco docházet a skončí to v posteli. No ale nedělejte si naděje na PWP kapitolu, copak to takhle běžně v životě je, že se dva rozhádaj a pak na to najednou skočej s tím druhým, i když je to jeho nejlepší přítel. Ne, musím vás zklamat, takhle se běžně lidi nechovaj (lépe řečeno Remus), takže si musíte počkat, až se trošku rozhoupou, a ani potom nečekejte od stydlivýho Remuse zázraky. Stejně jako nepíšu PWP, tak taky nepíšu OOC, jasný?
Tak a teď se dejte do čtení. Předem díky za komentáře a hlavně znova a znova děkuju AlineDaryen za to, že má trpělivost, aby to po mně všechno opravovala :)


Za zradu

15. září 2011 v 14:15 | Bromance
Vzpomínáte na tu anketu, kde se hlasovalo, na jakej pár bych měla napsat další povídku? Vyhrál to Drarry a vznikla povídka Šibalsky. Teď pro vás mám, ladies, povídku na pár, který skončil na druhém místě - Blackcest. Umístil se tam společně s neobvyklým párem, na který se taky dostane. Tákže tady je povídka SB/RB, ze který teda nemám úplně nejlepší pocit, protože tak, jak jsem v ní Siriuse popsala, ho veskutečnosti nevidím. Netuším proč se mi z něj vyklubal takovej záporák, ale ono je to vlastně docela logický, když si vezmu, jak bolí zrada a tak vůbec...
No, už žádný kecání a doufám, že to někdo dočte dokonce, protože jsem se zas rozjela a má to skoro tisíc slov, takže bych se nedivila, kdyby se vám do toho nechtělo..:)
Jo a mockrát děkuju AlineDaryen za beta read, jsem ti moc vděčná!Dva - 3. kapitola: Host

12. září 2011 v 15:00 | Bromance
Mám na srdci tři věci:
1) Tady je další kapitola k SB/RL povídce, ve který se už pomalu dostanete k jádru věci. Snad se bude líbit :)
2) Mockrát děkuju AlineDaryen za betování!
3) Už dlouho mi nikdy nešoupnul slova na drabble a já bych si zrovna nějaký dala. No tak, to vás nezabije, stačí napsat pět slov :D... Here!
That's all.Find your love

8. září 2011 v 13:10 | Bromance
Dlouho jsem si nemrskla žádnej songfic, takže jsem se včera do jednoho pustila. Tahle písnička byla asi před rokem pěkná hitovka a miluju jí doteď, takže volba padla právě na ní. Navíc se to docela hodí k TT, protože i takhle může vypada sourozenecké pouto.
Snad se povídka bude líbit :)
Pár: Weasley twincest


Dva 2. kapitola - Jenom hra!

5. září 2011 v 14:00 | Bromance
Připraveni na pokračování romantický slaďárny? Tak hurá do ní!
Jaké bude rozloučení před prázdninami?
:)

Real Drarry II.

3. září 2011 v 10:00 | Bromance |  PŘIJÍMACÍ SALÓNEK
Druhá várka fotek, která dokazuje, že i mezi Tomem a Danielem je chemie! Huhůůů a to mi nevyvrátíte!
:D

Dracouš

1. září 2011 v 10:05 KUCHYŇ
Nó... Kreslila jsem si. Měl to bejt Draco, ale není si úplně podobnej, jak bych chtěla. Navíc ani nemám scanner, takže jsem ten svůj výtvor musela vyfotit, což mu moc na kráse nepřidalo. Dobře, tady to máte...