Srpen 2011

Dva - 1. kapitola: Pohnutky

29. srpna 2011 v 10:25 | Bromance
První kapitola k mojí nový kapitolovce. Tak kohože to Sirius přivedl do rozpaků?
Jo a tady máte jeden můj trefný postřech: je tady konec prázdnin, bůůůů! Ústav už čeká!
Ale teď už se pusťte do čtení, je to kratičký :)
A chtěla bych poprosit AlineDaryen, aby mi do komentářů napsala svůj mail, protože nemám profil v Outlooku a ono se to v něm automaticky otevírá z toho záhlaví komentu. Jestli bys teda chtěla bejt můj beta reader, tak se ozvi :)

Šibalsky

26. srpna 2011 v 18:05 | Bromance
So, tady je povídka, kterou jste si vyhlasovaly v anketě. Na prvním místě je naprosto jednoznačně Drarry a o druhé se dělí Blackest a neobvyklý pár. Zatím nemám nápad, ale myslím si, že i povídek na tyhle pairingy se časem dočkáte. Zatím teda Drarry a večerní koupel - snad se bude líbit :)

Dva - Prolog: Úlovek

22. srpna 2011 v 12:00 | Bromance
Na kapitolovky na tomhle blogu asi nejste zvyklí, protože často se prostě nemůžu dokopat k tomu, abych dala nějakou dohromady. Jenže jak se to tak občas stává, políbila mě múza a nedala si říct, prostě mě líbila, dokud jsem konečně nepřistoupila k tomu, abych sepsala jeden nápad, který jsem měla už delší dobu v hlavě. Ze začátku to měla být jednorázovka, ale aby to nebylo moc uspěchaný, tak jsem z toho udělala radši kapitolovku. Nečekejte žádnou úžasnou zápletku, překvapivé situace nebo napětí. Tuhle kapitolovku - rozhodla jsem se jí trefně a zároveň z nedostaku fantazie pojmenovat Dva - bych zařadila spíš mezi oddechovky. Je hlavně o citech, takže žádný PWPéčko. Už vám ale došlo, že tady na tomhle blogu nikdy nic takovýho neuvidíte, ne?
No ale teď k ději. Začíná to nevinně jednou dětskou hrou - Pobertové si hrají na Slepou bábu. Co se z toho vyklube, si už musíte přečíst sami. Ani pár vám neprozradím, protože už po první kapitole možná bude tušit :)
So here we go! The first chapter...
(P. S. Až se vrátím, bude Drarry povídka, kterou jste si vyhlasovaly v anketě :))


Real Drarry

16. srpna 2011 v 12:00 | Bromance |  PŘIJÍMACÍ SALÓNEK
Že by i představitele Draca a Harryho k sobě něco táhlo? Aneb série fotek, kdy se k sobě Tom a Daniel nějak podezřele moc mají, nebo něco naznačují. Jojó, mě fantazie maká naplno..:D

Tumblr_lp8dnxhfyt1r0xrqno1_500_large
more =>

Delight

15. srpna 2011 v 19:40 | Bromance |  SOUSEDSTVÍ
Echm, echm *významně si odkašlává*, dámy a dámy (chodí sem snad někdo jiný?), dovolete abych vám představila novou sousedku! Na její blog jsem narazila snad už před půlrokem a čekala jsem, kdy se domluvíme na spřátelení. A je to rady! Jsem za to moc ráda, protože jak jsem stihla zjistit, na stránkách Delight jsou super Drarry povídky, videa, obrázky amdv.* Takže koukejte se kouknout! :P

*geniální zkratka pro: moře dalších věcí

Slova

9. srpna 2011 v 17:42 | Bromance
Kdo má chuť si přečíst něco trochu delšího, citově nabitýho (žádný OOC) a otravnou otázkou (ne)zakončenýho, nechť klikne na Celý článek.
v roli parchanta: Severus Snape
v roli trpitele: Remus Lupin

R.I.P.

5. srpna 2011 v 13:10 | Bromance
Stáhla jsem si nový brushe a hned je chtěla využít v praxi. A protože jsem byla znova v kině na Relikviích, udělala jsem si koláže se Severusem. Ta scéna, kdy umírá, mě nepřestane dojímat ;(
Tady jsou:Otče!

3. srpna 2011 v 12:00 | Bromance
Krátká povídka, která sahá až ke kořenům Dracovi zášti k otci.
Pár: LM/SS, LM/DM