Přesně za 12 vteřin tě svedu aneb Stroj času

10. června 2011 v 15:00 | Bromance
Povídka na téma týdne. Já vím, hrozně oduševnělá, tak ale snad se nad tím aspoň pousmějete .)
(tohohle smajlíka jsem napsala omylem, ale rozhodla jsem se ho tady nechat jako návod, jak máte při mým "uměním" přivýrat oko).

Harry najde stroj času a rozhodne se Draca trošku poškádlit.
Takže pár: Drarry
Here we go!


Draco ležel lenivě na posteli a zíral do stropu. S rukama za hlavu čekal.
"No tak, Pottere, co ti na tom mytí tak trvá? Měl by sis vzít příklad ze Snapea," zavolal do koupelny. Nato se ozvalo šplouchnutí a pak zavrzání mokrých nohou na dlaždicích.
"Vždyť už běžím, drahý," zacukroval Harry v odpověď.
"Jestli mi ještě jednou řekneš "drahý", tak spíš na podlaze," konstatoval prostě Draco. Harry se pousmál a popadl ručník. Začal si sušit vlasy a aspoň tak neslyšel příval dalších stížností z ložnice.
Když se sušením skončil, uvázal si ručník kolem pasu. Pak ho ještě zkontroloval v zrcadle a stál co nejníž. Jen ať se Draco chvilku trápí.
Když už se chystal vylézt z koupelny, všiml si, že pod vanou cosi leží. Á, maličký stroj času, který včera zabavil jednomu překupníkovi. Musel mu vypadnou z kapsy. Zítra ho vrátí na ministerstvo - takovéhle věci by se neměli potulovat mezi lidmi. Každý si neuvědomuje, že je vlastně svým způsobem nebezpečný, pokud se s ním nezachází správně.
Vtom ho něco napadlo. On s ním ale zacházet umí - převalil si malé kapesní hodinky v ruce - snad by nevadilo, kdyby si ho tu ještě jeden večer nechal. Hned zítra ho přeci v pořádku vrátí.
Vyšel ze dveří.
"Už jsem tu, miláčku," řekl a svůdně se opřel o futra. Kapesní hodinky schoval v dlani.
"Cestu na podlahu znáš," opáčil Draco a sledoval Harryho, jak se pobaveně usmál. Po nahé hrudi mu stékaly poslední kapky vody z vlasů a mizely za lemem ručníku. Draco začal lačně sledovat jejich trajektorii a lhostejnost předstíral už jen ztěžka.
Vysoukal se na lokty a dál nespouštěl oči z Harryho, který si teď zkřížil nohu přes nohu co nejvybízivěji to šlo. Draco se mírně třásl a pomalu cítil, jak se dostavuje obvyklá reakce na přítomnost nahého Harryho. Deka, kterou měl přes sebe hozenou, se vyboulila a Harry se neubránil pobavenému úšklebku. Pak si ruku položil na rameno a začal prsty pomalu sjíždět přes hrudník, kolem pupíku, níž a níž, dokud se nezadrhly o ručník.
Pak se podíval na Draca, který jeho prstům věnoval plnou pozornost. Když se ale u ručníku zastavily, nedočkavě zakvílel, a když potom zase zamířily dál, hladově je pohledem pobízel. Ještě kousek, ještě kousek - mířily k uzlu ručníku. Když vtom najednou byl Harry pryč.
Draco byl zmatený. Rozhlížel se po pokoji, ale nikde nikdo. Vyskočil z postele a koukl se pod ní. Taky nic. Zamířil k záclonám a zuřivě je rozhrnul. Překvapivě za nimi našel okno, ale když i jím vykoukl, Harryho nenašel. Zatraceně!
A najednou tam zase stál. Ruce ležérně zapřené v bok a ve tváři vypočítavý výraz.
"Jak je to… Kam ses… Cože?" bylo jediné, co ze sebe Draco dostal. Rukou mávl k Harrymu, pak k posteli, k oknu a podrbal se na hlavě. Harry zvedl ke rtům jeden prst a řekl. "Pšššt," což Draca trochu uklidnilo. Stále ale ještě trochu zmatený se vrátil do postele.
Lehl si a znovu se jal pozorovat Harryho boky. Jeho prsty se do nich sebejistě zarývaly. Pak se Harry zvedl od rámu dveří a pomalými kroky se vydal k posteli. Na chodidlech ho šimral chlupatý koberec.
To už byl Draco zase v jednom ohni. Dlaně se mu potily, jak se snažil přemáhat vzrušení. Dech se mu zadrhával, čím byl Harry blíž a blíž. Už se nad ním skoro nakláněl.
Draca do zad tlačilo čelo postele, ale nevadilo mu to. Předmětem jeho pozornosti bylo něco úplně jiného.
Harry se k němu sklonil tak blízko, že jeho vlasy lechtaly Draca ve tváři. Ruce položil vedle Dracových ramenou, ale jednu z nich měl stále sevřenou v pěst. Nechal Draca trhaně nadechnout, a pak nenápadně otočil šroubkem.
"Už zase?" vystartoval naštvaně Draco. Vyskočil do sedu a stejně zmateně jako prvně se rozhlížel po ložnici. Jak to jenom dělá? Když už se chtěl znovu podívat pod postel, Harry se nad ním zase objevil a tvářil se, jako by se nic nestalo.
"Co to, do pr-." Tentokrát přitiskl prsty k Dracovým rtům a dosáhl stejného účinku - prozatímně ho umlčel a mohl pokračovat.
Sedl si Dracovi do klína a spokojeně zjišťoval, co s Dracem takový dotek udělá. Odezva se přihnala hned vzápětí a Draco už s tím neměl síly jakkoli bojovat. Prostě se tomu poddal.
"Uh," zaskučel a přivřenýma očima sledoval Harryho, který se teď k němu sklonil ještě blíž. Leželi tváří v tvář a Draco čekal, kdy přijdou ty týrající doteky rtů. První ucítil na krku - spalovaly mu kůži doběla. Neubránil se dalšímu zmučenému vydechnutí.
Už už prohýbal tělo v očekávání dalšího polibku, když tu najednou tíha z jeho klínu zmizela.
"Tak to už přestává všechno," zuřivě praštil rukou do matrace. Už se ani nenamáhal rozhlížet kolem - buď se ten prevít přemisťuje, nebo dokáže být neviditelný. Ani jedna z možností nebyla nijak zvlášť nereálná a Draca tak skutečnost popouzela. Co si to ten Potter vůbec dovoluje?!
Po chvíli marného čekání to vzdal.
"Já už nehraju!"
To zafungovalo jako heslo a Harry se zase v mžiku objevil. Tázavě zvedl obočí.
"Ty už nemáš chuť?" zeptal se nevinně.
"Chuť by byla," opáčil nabroušeně Draco, "ale trpělivost jaksi dochází." Nato vyskočil z postele a chystal se naštvaně odkráčet z ložnice. Harry ho ale včas chytil a stáhl nazpátek.
"No tak, počkej," řekl. Pak rozevřel dlaň a ukázal mu malé kapesní hodinky.
"Cestoval jsem v čase," zašeptal až z toho Dracovi přejel mráz po zádech. Na vteřinu potlačil svůj vztek a pochybovačně se zeptal: "Co jsi viděl?"
Harry si ho k sobě pevně přitáhl.
"Přesně za 12 vteřin tě svedu," samolibě se pousmál a Draco se ušklíbl. "Pche, to chci vidět jak."
Nato Harry znovu sjel prsty ke svému ručníku. Stačil jediný pohyb a uzel na něm se uvolnil. Ručník zlehka spadl na podlahu a Dracův pohled sjel kamsi dolů.
"No vidíš, přesně dvanáct vteřin," dodal výmluvně Harry.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 secretthing secretthing | Web | 10. června 2011 v 15:43 | Reagovat

Paráda :-D

2 paní archivová paní archivová | Web | 10. června 2011 v 21:00 | Reagovat

Chudák Draco :) Jen pochybuji, že je Potty natolik sexózní, aby Draca dovedl takhle vydráždit. Mělo to být naopak :D Jenže Potter by se zase tak rozkošně nerozčiloval. Ááá. Chtělo by to dvakrát Draca :D

3 Bromance Bromance | Web | 11. června 2011 v 8:31 | Reagovat

[2]: Jasně, Draca není nikdy dost :D

Díky :)

4 nel-ly nel-ly | Web | 11. června 2011 v 10:13 | Reagovat

Ona ta chemie mezi nima prostě je, a ať se Draco rozčiluje a hraje si na zmetka, jak chce, tak to tam prostě je

aaaach jo, zase se cítim strašně spokojeně :D

5 chillychilly chillychilly | Web | 12. června 2011 v 20:07 | Reagovat

Dráček se tak roztomile vzteká, to by Potter nikdy nedokázal, ten by vstal a začal by křičet. :D (nemám ráda Harryho, ale to už jsi asi stihla poznat, že? )
Chudinka Draco, vážně, ale myslím, že se mu to líbilo. Od Pottera bych tohle vážně neočekávala, takovou rafinovanost a hlavně to, že by jenom pohled na něj dokázal Draca takhle dostat.
Po celou dobu, co píšu tenhle komentář mám na tváři takový ten přiblblý úsměv. Bylo to krásné

6 tigris tigris | Web | 13. června 2011 v 11:20 | Reagovat

*Blbě se tlemí* Naprosto senzační. :-D Kdo by to do Harryho řekl, že?

7 Bromance Bromance | Web | 13. června 2011 v 12:48 | Reagovat

Hele, holky, já taky nemám Harryho nijak zvlášť v lásce, ale s Dracem jim to spolu zatraceně sluší :D takže díky za komentáře :)

8 Ivet Ivet | Web | 13. června 2011 v 16:51 | Reagovat

Harry ví, jak Draca vydráždit.. :)) Velmi povedené dílko.

9 keishatko keishatko | Web | 3. října 2011 v 22:48 | Reagovat

tak toto bolo perfektné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama