Červen 2011

Sirius & Regulus

29. června 2011 v 13:00 | Bromance |  PŘIJÍMACÍ SALÓNEK
Tak jsem se rozhodla najít nějaký obrázky svých nových oblíbenců. Dohromady jim to prostě sekne, i když občas váhám, kdo se k Siriusovi hodí nejvíc - Regulus, Remus, nebo James? No rozhodně je tohle můj nejoblíbenější incest pár a tečka :). Moc obrázku se mi najít nepodařilo, ale pár jich vám tady přikládám.
P. S.: Ten poslední je... ááách!
P. P. S.: Nevím, jak to bude teď začátkem prázdnin s povídkama. Mám v hlavě dva nápady, ale neslibuju, že bude čas na jejich sepsání. Během července a srpna tady budu poskrovnu, takže nic zajímavýho se tady asi neuděje :/. Budu hrozně ráda, když si občas najdete chvíli a omrknete případně okomentujete těch pár článků, co stihnu vydat, ale jinak koukejte bejt venku a užívat si léta :D!
A teď už obrázky...Alkohol, tma a šátek přes oči

26. června 2011 v 9:00
Hlásím návrat! Ááá, jakej já měla absťák... Zkoušely jste už někdy tejden bez slashe? Je to hrozný! :D Jinak pod slunečníkem jsem sice usilovně přemýšlela nad nějakou novou povídkou, ale nic moc mě nenapadalo - maximálně něco ve stylu sex on a beach. Nakonec jsem ze sebe jednu dostala a hned dneska ráno jsem se chtěla pustit do psaní, ale při čekování vašich komentářů (za který nesmírně děkuju :)) jsem si všimla, že michalka2510 mi zadala další slova na drabble, což je samozřejmě přednější. Takže jsem se hned pustila do práce a za deset minut jsem sesmolila tohle. A znova to neskončilo u drabblete, takže triple drabble.
Zadaná slova: Ohnivá whisky, zrcadlo, Sirius, James, okno
No a teď jdu omrknout, co je novýho u vás :)

V krvi

23. června 2011 v 12:00 | Bromance
K napsání téhle povídky jsem se inspirovala u Chillychilly. Pár Regulus/Sirius jsem nikdy předtím nečetla ani nepsala, ale musím říct, že mě po přečtení její povídky ...Vína zaujal. Jejich vztah mi přijde něčím originální a zvláštní, že jsem tohle prostě musela napsat, i když to není nijak zvlásť dějově obsáhlý a je to spíš takový preslash. Prostě mě jen tak napadlo, jak se asi dostal Regulus ke Smrtijedům, a tak jsem napsala tohle. Mohla za to jeho povaha, nebo i něco jiného? Asi tam mám nepřesnosti (určitě tam mám nepřesnoti), co se týče časových údajů - třeba to, že Sirius se už asi po škole s bratrem u nich doma nepotkal, když předtím utekl -, ale snad mi to odpustíte. Taky jsou možná chvílema OOC, ale na to už asi žádnou výmluvu nenajdu :D.
Pár: SB/RB
Jo a až tohle budete číst, tak budu v Řecku (doufám, nechci to teď 14. 6. zakřiknout :D), takže za komentáře zase děkuju předem. Doženu to, až přijedu. :)

Nightmare

20. června 2011 v 11:00 | Bromance
Až tohle bude číst, tak se budu slunit někde na pláži :D (teda doufám *klepá na dřevo*). Znamená to, že pořád vám ještě nemůžu odpovídat na kometáře, takže mockrtát děkuju předem :).
Tohle je další tripple drabble, tentokrát ale ne na přání. Ve škole byla nuda, a tak jsem si nechala zadat od kámošky slova. Smolila jsem to o chemii, kdy jsem byla totální vyždímaná, naštvaná a... no prostě byla jsem ve škole. Není to opět nijak originální, spíš takový výcuc z mé nálady.
Preslash.
Pár: Sirius/James
Zadaná slova: Oko, zavrněl, cela, úplně, neskutečný
Snad mě za to úplně neukamenujete :).

Airplanes in the night sky

17. června 2011 v 12:00 | Bromance
Can we pretend that airplanes
in the night sky
are like shooting stars.
I could really use a wish right now.
- B.O.B. & Hayley Williams - Airplanes
*

A dáme si trochu té fádní romantiky, co říkáte? Ráda bych řekla "pro změnu", ale už jste tady narazili na něco jinýho než právě na romantiku?
Pár: Drarry
Znovu na téma týdne, i když se to vesmíru týká jen coulem, spíš hvězd ;).
*


Au revoir!

15. června 2011 v 16:00 | Bromance
Po záživném nadpisu bude následovat ještě záživnější článek. Takže, kde začít? Školní rok se kvapem blíží ke konci a stejně v tý škole už děláme velký nic, tak se zkrátka moje geniální rodina rozhodla, že pojedeme k moři, což není úplně důležitý. Hlavní je, že tady teď přibližně čtrnáct dní nebudu. Články už mám předem připravený, ale komentovat nebudu moct. Takže za všechny případný komentáře předem díky a doufám, že tu ještě někoho najdu, až se vrátím :D
Bye!

Tumblr_llf0ygmbur1qfg288o1_500_large

Hrát na obě strany

13. června 2011 v 12:00 | Bromance
Poslední dobou jsem si nějak navykla dělat z drabblat na přání triple drabble, takže ani drabble na přání michalky2510 nebude výjimkou. Zadal mi slova hodně složitá, a to v tom smyslu, že by se vlastně daly pokládat za stručné převyprávění mojí povídky Don't hold your breath. Ale snažila jsem se od toho odprostit a vymyslet něco úplě jiného. Nakonec se mi to celkem povedlo, takže to můžu i zveřejnit :D
Zadaná slova:
Remus, Sirius, James, ložnice, ohnivá whisky

Přesně za 12 vteřin tě svedu aneb Stroj času

10. června 2011 v 15:00 | Bromance
Povídka na téma týdne. Já vím, hrozně oduševnělá, tak ale snad se nad tím aspoň pousmějete .)
(tohohle smajlíka jsem napsala omylem, ale rozhodla jsem se ho tady nechat jako návod, jak máte při mým "uměním" přivýrat oko).

Harry najde stroj času a rozhodne se Draca trošku poškádlit.
Takže pár: Drarry
Here we go!

Chvíle nudy

8. června 2011 v 17:05 | Bromance |  KUCHYŇ
Tady jsou dvě tvorbičky, které mi pomohly na chvíli zahnad nudu.
:)

Zpestření

6. června 2011 v 11:00 | Bromance
Triple drabblátko na přání Eiji-chan trochu uvolněnějšího rázu :).
Pár: Drarry
Zadaná slova: Komiks, meč, Kanada, klavír, knihkupectví.

Paní archivová

3. června 2011 v 17:39 | Bromance |  SOUSEDSTVÍ
Před pár měsíci jsem narazila na úžasný blog. Četla jsem z něj a četla, jenže když jsem dostala nový notebook, zapomněla jsem si uložit odkaz. A tak se stalo, že jsem ten blog dlouho a dlouho neviděla. Jenže pak jsem si založila vlastní a čirou náhodou jsem se přes SB dostala na tu stránku, kterou jsem takovej čas neviděla. A hned jsem se zase dala do čtení a teď jí dokonce můžu přivítat v sousedství!
A o kom že je řeč? Přece o Paní archivové, skvělé autorce HP slashů a dalšího. :)
Howgh

Za sedmero horami aneb Popelka je gay

3. června 2011 v 15:00 | Bromance
Aneb Vezměte jednu tradiční pohádku (nejlépe Popelku, postačí i O Perníkové chaloupce), přidejte trochu prvků z Harryho Pottera, smíchejte se slashem, pořádně rozmixujte a podávejte pořádně okořeněné.
Protřepat, nemíchat - jinak hrozí mírný šok.
ANEB Bromance se opět snažila napsat povídku na téma týdne a dopadlo to tak, jak to dopadlo.
Upozornění: No hádejte - SLASH!
Přeji příjemné a ničím nerušené počtení!

S nádechem lepších časů

1. června 2011 v 10:16 | Bromance
Tak jsem psala drabble na přání Chillychilly a nějak jsem se do toho zabrala, takže je z toho nakonec triple drabble :). Na její přání v něm hlavní roli představuje Neville, ale Luciuse už jsem tam opravdu nacpat nezvládla :D.
Pár: Neville/ to poznáte :)
Zadaná slova: stůl, parapet, zelí, láhev, klobouk