Vykřičený dům

7. března 2011 v 15:00 | Majitelka domu
Pár: Drarry
Harryho manželství není tak idylické, jak si ho představoval. Už několikrát ho přimělo k návštěvě vykřičeného domu, a teď po další hádce s Ginny se tam znova běží uklidnit. No a koho tam nepotká - Draco Malfoy sedí u krbu, ale je tam ze stejného důvodu jako Harry?
Nečekejte žádné pwp, na to opravdu nejsem, ale snad se vám to i tak bude líbít :)
Na Grimmauldovo náměstí se snesl večer. Harry seděl u zamlženého okna a ohnivou whisky zapíjel hořký život. Měl za sebou výživnou hádku s Ginny, která si teď právě v ložnici balila kufr. Prý se potřebuje uklidnit, pojede k rodičům.
Na schodech se ozval dusot a vzápětí do obýváku nahlédla Ginnyina hlava.

"Sbohem," řekla rázně a Harry se ani neobtěžoval za ní otočit. Pak už bylo slyšet prásknutí dveří a znechucený povzdech jednoho z obrazů v chodbě.
Harry krouživými pohyby ve sklence míchal rezavou tekutinu, z které div neprskaly plameny, a vzápětí si jí už lil do krku. Měl takového života plné zuby. Od rána neslyšel nic jiného než výčitky. Neudělal jsi tady to, neudělal jsi tamto… Přece se sebou nenechá takhle zametat! Ještě že jsou děti ve škole a nemusí to poslouchat. Nechtěli jim kazit iluzi šťastné rodinky.
A to už Harryho taky nebavilo. Pořád se jenom přetvařovat.
Zvedl se z křesla a podíval se na hodinky. Devět večer, nejvyšší čas na nějaké rozptýlení.
O pár minut později i za ním práskly dveře.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdvihali se nad ním hrozivé zdi domů v Obrtlé ulici. V minulosti už tu párkrát byl - lépe řečeno noc po první hádce s Ginny a pak ještě po několika dalších.
Kráčel po chodníku z kočičích hlav až konečně stanul před domem, nad jehož dveřmi poletoval na provázku přivázaný Amorek. Zoufale mával křidélky a pokoušel se provázek překousat.
Harry zabral za kliku a vstoupil do známého salónu. V krbu hořel oheň a všechny křesla a kanape byla obsazená. Harry hned neomylně zamířil k baru.
"Vás už jsem tu dlouho neviděla, drahoušku," zašvitořila postarší dáma, které se trefně přezdívalo Whale. Harry přikývl na souhlas a vděčně přijal další ohnivou whisky. Hodil jí do sebe a hned mu bylo lépe.
"Tak kdo to dneska bude," zeptala se Whale a mávla rukou do salónu. Harry se otočil na stoličce a rozhlédl se po místnosti. Očima klouzal po všech spoře oblečených dívčích tělech. U každého seděl nějaký zoufalec, který si sem přišel užít. Harry by sem nikdy dobrovolně nešel, jenže Ginny si během manželství pomalu hrála na jeptišku, takže mu nic jiného nezbývalo.
Pohledem svlékl nejbližší volnou ženu a už na ní chtěl prstem ukázat, když tu spatřil u krbu někoho úplně jiného. Zpoza opěradla křesla koukaly plavé vlasy. Harry se naklonil, aby lépe viděl a málem vyprskl všechnu whisky, když spatřil Draca Malfoye.
"Co ten tu dělá?" otočil se na majitelku vykřičeného domu za pultem.
"Pracuje," řekla stroze a odvrátila od něj pohled. Víc zřejmě nehodlala vysvětlovat, a tak se Harry trochu váhavě zvedl ze židle a zamířil k němu. Postavil se za opěradlo jeho křesla a odkašlal si.
"To je ale náhoda."
Malfoy sebou polekaně škubnul a otočil k Harrymu hlavu, div si nevykroutil krk. Zpoza tmavých řas teď na něj nevěřícně koukaly dvě prázdné šedé oči, které vévodily bledému obličeji plnému stínů.
"Přišel ses mi vysmát?" zeptal se Malfoy ostře a stočil pohled zpátky ke krbu. Harry nevěděl, co odpovědět.
"Netušil jsem, že tě tady najdu," polkl. Pomalými kroky zamířil k druhému křeslu u krbu.
"Proč jsi tady?" zeptal se po chvíli bezduchého mlčení. Malfoy se v odpověď jen jízlivě zasmál. Po chvíli ale přeci jenom odpověděl.
"Jakou lepší práci bych moh dostat se svojí minulostí?" zašklebil se. "Nikde mě nechtěj." Začal si na prst namotávat pramen vlasů. Harry se přistihl, jak ho zaujatě pozoruje.
"Navíc," řekl Malfoy a samolibě se pousmál, "mě to vyhovuje."
Harry na něj zaraženě zíral. Rychle se ale probral, když se na něj Malfoy otočil s profesionálně svůdným výrazem ve tváři. Harry by si nejradši nafackoval, když viděl, jak ho jediný pohled dostal do rozpaků.
"A nejen že mě to baví, ale taky jsem v tom sakra dobrej," řekl a rozepnul si první tři knoflíčky na své košili. Odhalil bílou hruď a dělal, že nevidí Harryho značně vykolejený pohled.
"Ty tu nejsi pro ženy, že ne?" zeptal se opatrně Harry.
"Ach ano, tak proslulá Potterova bystrost," řekl Malfoy ironicky. "Co sis myslel? Že se nechám oblejzat ženskejma po pěti dětech, kterým zrovna došlo, že život nestojí za nic. To zrovna!"
Harry si nervózně pohrával s prsty. Bylo toho na něj moc. Příliš mnoho informací. Vždycky si sice ješitně přál, aby se osud Malfoyovi vymstil, ale nikdy netušil, že by to došlo až tak daleko. A na druhou stranu ho ještě víc překvapilo, že to Malfoyovi zjevně nevadí.
"Ty tu ale kvůli ženskejm si, ne?" otočil se na něj Malfoy.
"Jo, to jo," vyhrkl spěšně Harry, i když jistota v tom tvrzení chyběla.
"Tak proč se tu zahazuješ se mnou. Běž si ňákou vybrat. Slyšel jsem, že Sally je v tom dost dobrá…" Nastalo ticho rušené jen vzdáleným koketováním žen v salónu a burácivým smíchem přítomných mužů.
"Chceš něco k pití?" zeptal se náhle Harry.
"Podívejme se! Ty mi tu jako děláš návrhy?" vyštěkl Malfoy smíchy, na Harryho vkus příliš nahlas - zarděl se. Když Malfoy viděl jeho rozpačitý výraz, pousmál se.
"Jo, dal bych si."
Harry se hned zvedl a vděčně zamířil k baru. Zvláštní, jaké tu bylo najednou horko…
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podal Malfoyovi sklenku čehosi fialového a ze své se hned napil. Chutnalo to nechutně, ale svět náhle zalila idylka.
"A co dělá náš slavný Harry Potter?" zeptal se nepatrně rozverněji než před chvílí Malfoy a přisedl si na Harryho klín. Ten už měl trochu zamlženou mysl, a tak mu to nevadilo.
"Bystrozora," odfrkl si. "Nudné, nezáživné." Slova zalil dalším lokem fialového koktejlu.
"To sis ale vždycky přál, ne?" naklonil se nad něj Malfoy a šťouchl mu ukazovákem do hrudi.
"Už ani nevím," zarazil se malátně Harry. Pak se zadíval na svůj koktejl.
"Co to sakra je? Whale mi to strčila, že prý to máš nejradši…"
"To taky mám," zašeptal Malfoy a volnou rukou nadzdvihl Harrymu bradu. Políbil ho.
Nejdřív se jejich polibek zdál příliš všední, než aby s nimi něco udělal, ale nepopíratelná podnapilost mu přidala na chuti.
Malfoy si našel jazykem cestu do Harryho úst. Zprvu jen postupoval podle běžného scénáře, což mu ale narušily Harryho ruce pod jeho košilí. Malfoy zahodil prázdnou skleničku a stejně tak se prodral pod Harryho svetr. Prsty mu přejížděl po zádech a přitom ho dál líbal s čím dál tím větší naléhavostí.
"Tak to ne," ozvalo se jim náhle za zády.
"Takovýhle prasečinky mi v salónu dělat nebudete. Tady máte klíče od sedmičky a zmizte."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Draco," ozval se zastřený sten do ticha pokoje číslo sedm.
"Mlč," sykl Malfoy Harrymu do úst. "Nepřipomínej mi, s kým tu vlastně jsem. Musel bych se stydět." Rukama přejížděl po Harryho těle a na zádech cítil mrazivé doteky. Jejich těla se vlnila v pravidelné rytmu.
"Nikdy bych nevěřil, že klesnu tak nízko." Samým vzrušením dalo Malfoyovi trochu práci mluvit.
"Budeš si to zítra vyčítat?" vydechl Harry namáhavě.
"Ne," přiznal nechtěně Malfoyi, když ho zalila další vlna blaha. Pak se trochu šíleně zasmál.
"Ale ty jo."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Neznáš mě," zašeptal Harry Dracovi do vlasů. Na tvářích je šimraly první sluneční paprsky.
"Myslíš?" zasmál se Draco.
"Říkal jsi, že si to budu vyčítat," řekl Harry a položil si hlavu na Dracův nahý hrudník. Chvíli jen mlčky poslouchal tlukot jeho srdce, ale pak pokračoval:
"Neměl jsi pravdu."
Draco si ho téměř něžně přitáhl blíž k tělu.
"To jsem rád." Dlouhými prsty začal Harrymu pobíhat po odkrytých zádech. Harry se zachvěl.
"Všichni se to dozví."
Draco se jen zasmál.
"Co je v tomhle domě, to v něm i zůstane. Whale nic neprozradí a neboj se, já se nikde nebudu chlubit, že jsem přefik samotnýho Harryho Pottera. Sice je to hezká trofej v mý sbírce, ale s Pastorkem se taky nechlubím."
"Cože? On tu byl?" zeptal se překvapeně Harry.
"Kdysi," zamumlal Draco. Harry spolkl pocit podivné žárlivosti a natáhl se k Dracovi pro vášnivý polibek.
"Ještě se za tebou někdy stavím," řekl a vstal z postele.
"Neobtěžuj se. Tak dobrý to zas nebylo," řekl lhostejně Draco. Harry se na něj s úsměvem ohlédl.
"To je dobrá motivace. Však já tě jednou uslyším vzdychat moje jméno," zasmál se a hodil na sebe kabát. Ještě jednou se pokochal nahým Dracem a pak za sebou zavřel dveře. Tenhle dům získal dalšího stálého návštěvníka.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nel-ly Nel-ly | Web | 8. března 2011 v 4:24 | Reagovat

Nejdřív bych upozornila na pár chybek hned na začátku, ale tedy hlavně chybějící čárky, bylo jich přeci jen trošku moc O:) ale jinak...

tohle téma, ani nevím, kde se vzalo, se na různé podoby objevuje strašně často (taky už mě to napadlo :D ale vůbec  bych nevěděla jak číst) a tahle povídka bezesporu patří  mezi ty nejhezčí - možná protože není přehnaná a věnuješ se víc ději a citům než jen "aktu" (i když zrovna to mi normálně nevadí :D) a... vůbec byla by tohezká kapitolovka O:)
moc pěkné, vážně... DM/HP, ach ano, to můžu :-D

2 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 8. března 2011 v 15:11 | Reagovat

Jéé děkuju moc a na ty čárky se podívám :)

3 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 8. března 2011 v 15:16 | Reagovat

Tak jsem ale slepá, ale všechny ty chyby  nevidím :D snad mi to prominete

4 Shuffle Shuffle | Web | 10. března 2011 v 20:02 | Reagovat

Děkuji za pochavlu,i tvoje povídky jsou dost dobré,tahle mi přijde trošku víc pwpéčková,a mohla jsi více rozvést -hihi- postelovou sex(y) scénu,ale to říkám jen proto že jsem těžce yaoista xD. Líbí se mi ten nápad s rozpadnutým manželstvím HP/GW :D stejně jsem jim nikdy moc nepřála xD

5 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 10. března 2011 v 22:37 | Reagovat

S tou Ginny naprosto souhlasím :D taky bych Harrymu šoupla někoho jinýho, nejradši samozřejmě Draca :) jsem ráda, že se ti povídka líbila, ale na ty postelový scény fakt nejsem a nemám ani na jejich psaní zkušenosti :D promiň

6 Ivet Ivet | Web | 12. března 2011 v 12:21 | Reagovat

Fakt hezký. :)

7 Maki Maki | 13. března 2011 v 14:07 | Reagovat

Ach, to bylo překrásné! :)
Nemám ráda povídky (zvlášť na pár HP/DM), které napjatě čtu kvůli počtu kapitol i týden a nakonec jeden z nich umře. To mě vždy dokáže uvrhnout do skleslé nálady a hned hledám další a další slash, nejlépe s dobrým koncem. :o) A tobě tuto povídku moc chválím, je roztomilá a nevinná, přesně jak to mám ráda. :D Sama se postelovým scénkám při psaní vyhýbám, takže ti vlastně nemám co vytknout, bylo úžasné číst tvou práci a pevně věřím, že vyčaruješ další úžasné povídky na tuto kouzelnou dvojici. ^^ Patří ti mé tisíceré díky. :)

8 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 16. března 2011 v 16:21 | Reagovat

Takovouhle poklonu si snad ani nezasloužím :D jsem strašně ráda, že se ti tahle povídka líbí, takže opravdu děkuju a doufám, že si ode mě přečteš i něco dalšího :)

9 keishatko keishatko | Web | 3. října 2011 v 23:36 | Reagovat

krásna...tak táto poviedka sa mi hrozne páčila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama