Sezóna polibků

21. března 2011 v 14:00 | Majitelka domu
Povídka je věnovaná kami, Ivet, Nel-ly a všem ostatním, kteří si pokaždé najdou chvíli a nechají mi nějaký ten pěkný komentář, díky němuž mám pak ještě větší chuť do psaní :) děkuju!!


Jak si Sirius, vyhlášený sukničkář, užívá sezónu polibků pod jmelím? Kdo bude jeho další oběť?

Snažila jsem se tohle klišé téma trochu odklišéovat nebo jak se to řekne :D takže úplný fluff zas nečekejte :)
Pár: SB/RLUž kvůli takovým momentům Sirius miloval Vánoce. Nejenže měl skoro celou školu jenom pro sebe, ale nejvíc ho bavilo jen tak se loudat po chodbách a odchytávat děvčata pod jmelím. Vždycky jenom zdvihl oči ke stropu a předstíral údiv, jaká to je neskutečná náhoda, že se zrovna s touhle potkal na úplně prázdné chodbě a zrovna pod jmelím. Taktika to byla výborná a všechny holky na to skočily a ještě byly rády, protože Sirius je přece kus. A tak si po večerech všechny dívčí ložnice šeptaly o jejich tajném ctiteli - jméno si samozřejmě mezi sebou neprozradily. To by byl pořádný poprask, kdyby všechny zjistily, že si to Sirius odbil s každou. Asi by potom schytal pár facek, ale zážitek by to byl nezapomenutelný.
Ani letošní Vánoce nebyly výjimkou. Ještě těsně před zimními prázdninami stihl odchytit všechny nejhezčí holky a o prázdninách měl políčeno na ten zbytek, který zůstal ve škole. Sice mezi nimi nebyli žádné úžasné krásky, ale mezi upištěnými třeťačkami se určitě nějaká svolná najde. Stačí se jenom opřít o zeď, překřížit nohy, zastrčit si jeden pramen vlasů za ucho, nahodit úsměv a čekat. Jednoduché a účinné.
"Ahoj Siriusi." Chi chi chi. Hloupý holčičí mozečky.
"Ahoj Petty. Co ty tady?" Sirius jí z výrazu dokonale četl myšlenky: On si pamatuje moje jméno! Následovala řada pištivých tónů.
"Já jen tak…," koktala dívka. "Šla jsem se projít. A co ty?" Uculila se. Zřejmě si chtěla povídat, ale na to já nemám holka čas, pomyslel si Sirius, jdeme rovnou k věci.
"Já tady stojím po jmelím," řekl co nejnevinněji a oplatil jí zářivý úsměv, ze kterého se dívka málem složila. Sirius teda radši honem nasadil lhostejnou masku a udělal krok ke své dnešní oběti.
"Znáš tuhle tradici?" zeptal se Sirius a stočil pohled ke stropu podle obvyklého scénáře. Dívka se místo odpovědi zachichotala, což bylo taky podle scénáře. Každá se před tím směje.
"Asi jí budeme muset dodržet, co myslíš?" Dívka se schovala za clonou blonďatých vlasů, a tak jí je Sirius něžně odhrnul a odkryl tak její červené tváře. Styděla se.
Přistoupil ještě blíž až se dotýkali špičkami bot. Teď přijde hluboký pohled z očí do očí. Sirius jí chytil za zápěstí a ucítil jak se dívce zrychlil tep. Tak je to správně. Ještě chvíli se na ní jen díval. Jasně že by to šlo bez všech těch věcí kolem, jenže Sirius si to náramně užíval. Líbil se mu ten hladový pohled, který měla každá v očích, když k sobě přiblížili tváře. Bavilo ho okouzlovat holky a byl v tom dobrý, tak proč by v tom přestával?
Už se málem dotýkali nosy, když Sirius konečně svolil k polibku. Dívka mu zvadla v objetí a nechala se líbat. Byla mu úplně odevzdaná, a tak si s ní Sirius prostě dělal, co chtěl. V líbání nebyla zas tak marná, až na to, že se pro sebe každou chvíli pousmála, což Siriuse docela zdržovalo. Navíc ani nebyla tak vyspělá, jak by si Sirius přál, a tak se od ní po pár minutách odtáhl. S touhle by nemělo cenu běhat za třetí metu. Navíc, kolik jí mohlo být? Dvanáct, třináct? Přesto si to Sirius celkem užil.
"Tak… ahoj," řekla dívka do země a tváře už se jí zase zbarvily do ruda.
"Počkej," zavolal za ní Sirius. Tohle slůvko naděje miloval.
"Neříkej nikomu, že si tu byla se mnou. Prosím," nahodil naléhavý výraz, který pravidelně přecházel v úsměv. Dívka jen horlivě přikývla a zmizela za rohem. Ach jak byly všechny najivní…
"Tak, to bychom měli," řekl si pro sebe samolibě Sirius a už se sbíral k odchodu, když v tom kdosi vylezl zpoza gobelínu.
"Reme?" řekl Sirius zaskočeně "Ty jsi mě špehoval?"
Remus se na něj dotčeně podíval.
"To si o mě myslíš?"
"Tak co tady děláš?" vykřikl Sirius. Na to Remus nedokázal odpovědět. Opravdu Siriuse sledoval, ale přeci mu to nebude říkat.
"Podívejme se - jmelí," řekl místo toho a upřel zrak ke stropu.
"No nekecej. Proč bych tady asi jinak byl," vyštěkl na něj Sirius. Popudilo ho, že ho Remus sledoval. Nedělali sice nic, co by bylo vyloženě dětem nepřístupné, ale i tak by to nedělal jen tak před svým kamarádem. Měl chuť ho zaškrtit.
"To tě pořád ta hra neomrzela?"
"Mě holky nikdy neomrzí," odpověděl hořce Sirius a propaloval pohledem Remuse, který teď stál přímo pod svazečkem jmelí. Chvíli jen tak mlčel a pozoroval uraženého Siriuse, ale pak si dodal odvahy a udělal riskantní krok do neznáma, který toužil udělat už tak dávno.
"Znáš tuhle tradici?" Polkl.
"Na co si to hraješ, Remusi?" vybuchl Sirius. Remus se však nevzdal jen tak snadno. Dělal, že ho neslyšel a pokračoval.
"Asi jí budeme muset dodržet, co myslíš?" Odhodlaně se na Siriuse podíval.
"Co to… děláš?" vykoktal Sirius. Remus ho ale dál ignoroval a přistoupil k němu co nejblíž, přesně jako to před pár minutami udělal Sirius s tou dívkou.
Ten byl teď dočista zaskočený. Zaraženě stál na místě a Remusova blízkost se na něm projevovala víc než kdy dřív. Ruce se mu začaly potit. Jemu!
Remus si všiml Siriusova překvapeného výrazu, a tak se odhodlal k další části jeho scénáře. Trošku nervózně zvedl ruku, aby mohl mu mohl za ucho zastrčit pramen havraních vlasů. A Sirius se nebránil. Naopak, úplně se pod tím dotekem uklidnil.
Pak přišla ta chvíle hlubokých pohledů. Remus trpělivě vyčkával, když v tom se Sirius nahnul a přitiskl k Remusovi rty. Nedočkavě je ochutnal a Remus jen vytřeštil oči. Pak se od něj odtrhl a dál vyjeveně zíral.
Sirius znejistěl.
"Nebylo snad tohle to, co jsi chtěl udělat?" zeptal se nervózně. Bylo to poprvé, co Remus slyšel v jeho hlase nejistotu.
"Ne… totiž jako ano," začal Remus koktavě.
"No tak vidíš," odpověděl jednoduše Sirius a znovu si ho k sobě přitáhl. Remus byl blahem bez sebe. Tohle je nejkrásnější dárek k Vánocům, pomyslel si a zajel Siriusovi prsty do vlasů. Vzápětí už cítil Siriusovi polibky úplně všude. Sám mu proklouzl jazykem mezi rty a užíval si to opojení z něčeho nového a zakázaného.
"Omlouvám se," řekl náhle Sirius mezi dvěmi polibky.
"Za co?" zeptal se Remus, i když měl zrovna lepší věci na práci než mluvení. Rukama mapoval Siriusova záda, a rty zas jeho tvář.
"Lhal jsem ti." To Remuse zaujalo a maličko se odtáhl, aby viděl Siriusovi do očí. Byly teď trochu zastřené touhou, ale stále z nich čišela jakási nespoutanost a uličnictví.
"Řekl jsem, že mě nikdy neomrzí holky," řekl prostě jako by tím všechno vysvětlil. Remusovi to ale pořád nedocházelo.
"No a právě mě omrzeli," dodal a usmál se. Remus se mu hladově vrhl po rtech a rukama si ho přitáhl k tělu.
"Konečně," zamumlal ještě než jeho slova stačila zaniknou v dalším návalu polibků.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kami kami | Web | 27. března 2011 v 9:27 | Reagovat

Uááá! Prepáč, že komentujem tak neskoro, ale škola drží a vôbec nemám na nič čas a toto... no toto! :D
To bolo krásne, musím sa mierne idiotsky usmievať, to bolo vážne zlaté! To sa mi teraz hodilo, to bolo super, to bolo,... jaj, ach! A týto dvaja... to ja rada. Obzvlášť, keď sú v takejto pozícii a bolo to aj usmievavé a tak... a teraz neviem, čo mám napísať. Vážne zlaté! :D
A veľmi pekne, krísne, ba prim nádherne ďakujem za venovanie. ;)

2 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 27. března 2011 v 17:10 | Reagovat

Úplně jsi mi tímhle komentářem zpříjemnila den :) děkuju

3 Emily Emily | Web | 13. května 2011 v 17:54 | Reagovat

oooo bože! to je pekelně husté! fakt hodně dobrá povídka, vtip, spád a tak... super!

4 Bromance Bromance | Web | 13. května 2011 v 18:11 | Reagovat

Dík :)

5 May Darrellová May Darrellová | Web | 12. června 2011 v 13:36 | Reagovat

Tak to bylo dokonaléé... Sirius se nezdá ;D

6 Loop Loop | 25. července 2011 v 21:52 | Reagovat

Wow.. prostě krása, tyhle dva fakt žeru XD Zvlášť když je alfou Rem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama