Fucking perfect

25. března 2011 v 14:36 | Majitelka domu
Můj další songfic, tentokrát na písničku od Pink Fucking perfect. Draco se pokusí o sebevraždu kvůli neopětované lásce k Harrymu. Víc neřeknu, snad jenom to, že je to krátký, stručný a že se mi tahle povídka vůbec nelíbí :D
Pár: Drarry
Čtěte i text písničky, jinak vám povídka nebude dávat smysl :)Made a wrong turn.
Once or twice.
Dug my way out.
Blood and fire.
Bad decisions,
that's all right.
Welcome to my silly life.
Harry mu prsty zajel do vlasů a opřel se čelem o to jeho. Cítil jak se Draco třese, ruce bezvládně svěšené podél těla, na obou zápěstích obvaz, skrz který prosakovala krev.
"Ššš," zašeptal Harry, ale ani to nezastavilo pramínky slz, které Dracovi křižovaly bledé tváře. Rty se mu dál chvěly a hruď se mu nepravidelně otřásala vzlyky.

Mistreated, misplaced, misunderstood,
Sir 'No way, it's all good',
It didn't slow me down,
Mistaken.
Always second guessing, underestimated.
Look, I'm still around.
Harry se k sobě Draca stále silněji tiskl, aby mu neuvadl v náručí. Prsty mu přejížděl po zádech doufaje, že jeho dotyky přinesou Dracovi alespoň částečné zapomnění. Nechal si slzami smáčet rameno, na kterém bezvládně spočinula Dracova hlava, a nepřestával mu šeptat: "Všechno bude v pořádku. Jen…
Pretty pretty please
Don't you ever ever feel
Like you're less than
Fuckin' perfect
Pretty pretty please
If you ever ever feel
Like you're nothing
You're fuckin' perfect to me!"
Svezl se s Dracem v náručí k zemi. Šetrně ho opřel o chladnou kamennou zeď umývárny a chytil ho za jedno zápěstí. Vytáhl hůlku a nechal zmizet dočasné obvazy, které levé zápěstí zakrývaly. Naskytl se mu pohled na několik hlubokých ran, ze kterých vytékala krev stejně rychle, jako se z Dracova obličeje vytrácela barva. Malátněl a už ani neměl sílu plakat.
Harry si v záchvatu všech těch událostí nedokázal vzpomenou na žádnou formuli, která by rány zacelila. Na čele mu vystoupily kapičky potu a uvnitř jeho hrudi se usadilo zoufalství.
Draco nesmí odejít!
Zarýval nehty do jeho zápěstí, neschopen si vzpomenout na žádné kouzlo. Nevnímal, že i jemu už se po tvářích koulejí slzy a tělem mu prochází třas. Soustředil se jen na jedno - musí zachránit Draca, musí mu toho ještě tolik říct…
You're so mean
when you talk about yourself
you were wrong!
Change the voices
in your head
make them like you instead.
So complicated.
Look happy, you'll make it!
Filled with so much hatred...
Such a tired game
It's enough!
I've done all I can think of -
chased down all my demons.
I've seen you do the same!
Vzpomněl si. Naléhavě zašeptal formuli a sledoval jak se první rána zahojila. Zbyla po ní jen tenounká jizva, stejně jako po ostatních, které Harry zacelil vzápětí.
Vyčerpaně se svezl do Dracova klína a rozplakal se ještě víc. Když ucítil, že Dracovo srdce ještě tluče, mocně si oddechl, ale slzy mu dál zastíraly zrak. Musí ho odnést na ošetřovnu, ztratil příliš krve.

Oh, pretty pretty please
Don't you ever ever feel
Like you're less than
Fuckin' perfect
Pretty pretty please
If you ever ever feel
Like you're nothing
You're fuckin' perfect to me!

Seděl teď na Dracově lůžku a sledoval jak se mu ve tváři promítají noční můry. Rty měl pevně sevřené, vráska mezi jeho obočím se stále prohlubovala, pod zavřenými víčky těkaly oči a tělo sebou škubalo.
Kdyby tak Harry věděl, co se mu honí hlavou…

The whole world's scared so I swallow the fear.
The only thing I should be drinking is an ice cold beer.
So cool in line, and we try try try
but we try too hard and it's a waste of my time .
Done looking for the critics, cause they're everywhere,
they dont like my jeans, they don't get my hair.
Exchange ourselves, and we do it all the time.
Why do we do that?
Why do I do that?
Why do I do that?
Po nekonečně dlouhých hodinách se Draco probudil. Harry propletl jejich prsty a zadíval se mu do zmatených očí, které si teprve přivykali světlu. Draco pootevřel rty a chystal se něco říct, Harry ho ale předběhl.
"To všechno kvůli mně?" zeptal se tiše a nevěřícně. Draco sebral všechny svoje síly a proměnil je v přikývnutí. Harry vydechl. To není možné…
Vzpomněl si na ten večer, kdy poklidně seděl v knihovně netušíce, že za několik vteřin se objeví Malfoy, zatlačí ho do setmělé uličky mezi regály, aby se mu konečně vyznal z lásky. Ne nijak něžně, ale po Malfoyovsku. Harry ho tenkrát od sebe prudce odstrčil a s jízlivostí, s jakou obvykle s Malfoyem mluvil, na něj zakřičel, že to snad nemyslí vážně. Draco na něj chvíli zuřivě, ale zároveň zlomeně hleděl, a pak vyběhl z knihovny.
Harry se dlouhé minuty vzpamatovával, v mysli měl zmatek. Sesunul se k zemi a zíral do prázdna. Když si ho ale knihovnice začala nevraživě prohlížet, vyběhl i on z knihovny a zamířil do staré umývárny, kam nikdo jiný než o nechodil. Chtěl si pročistit hlavu, jenže tam už na něj čekala hrozivá podívaná. Krev, Dracův mrtvolný odraz v zrcadle, bolestné výkřiky…

Ooh, pretty pretty pretty,
Pretty pretty please
Don't you ever ever feel
Like you're less then
Fuckin' perfect
Pretty pretty please
If you ever ever feel
Like you're nothing
You're fuckin' perfect, to me
You're perfect
You're perfect
Všechno to skončilo tady na ošetřovně. Když tak seděli naproti sobě na posteli, vyříkali si všechno beze slov, jen doteky, slzami a polibky. Přišlo to tak náhle, až se z toho Harrymu točila hlava. Ale ten úžasný, zbrusu nový pocit, který doprovázel každý jejich polibek, mu radil, že dělá správnou věc, že se vydává správnou cestou…
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 10. dubna 2011 v 10:27 | Reagovat

Povídka je trochu klasická, ale to vůbec neznamená, že je špatná. Na těch pár minutek mě skvěle "zabavila" (no, kdyby tam byla polochcípla hermelína, bavím se doslova:D muhehe. blbá hermelína.) a splnila svůj účel, protože mi přejížděl mráz po zádech a doufala jsem v happyend. A to je co říct, když už jsem ho chtěla já :D Snad jediné, co mi trochu pokazilo dojem, byly ty tři tečky na konci. Jasně, něco se otevírá, ale jen si myslím, že tři tečky na konci jsou trochu ohrané. :)

2 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 10. dubna 2011 v 10:44 | Reagovat

No jo, tři tečky jsou klišé, ale někdy je tam prostě šoupnout musím :D jinak moc děkuju za komentář :)

3 Mafii Mafii | Web | 18. dubna 2011 v 15:27 | Reagovat

Moc pěkná jednorázovka
:)

4 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 18. dubna 2011 v 16:20 | Reagovat

Děkuju moc, kouknu na stránky :)

5 Lilly Evenová Lilly Evenová | Web | 25. května 2011 v 0:17 | Reagovat

Veľmi pekná poviedka a tú pesničku milujem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama