P. S. I love you! - P.S. Miluji tě! - II. part

12. února 2011 v 15:00 | Majitelka domu a Podnájemnice |  OBÝVACÍ POKOJ
Pár: Drarry

Další, druhá, část mého překladu povídky P. S. I love you od Annie. Tentokrát už dojde k pořádný akcičce, částečnému rozuzlení a Harryho velkému objevu, že asi není tak docela úplně orientovaný, jak si dřív myslíval. Opět je všechno psané formou dopisů a rozhodně stojí za přečtení! (:


04/06/2010

Všechno nejlepší k narozeninám, Malfoyi. Teď jsi oficiální stařec.

H. Potter

-

Sobota, 31. července, 2010

Pottere,

Z důvodu jisté formality ti přeji všechno nejlepší k narozeninám. Moje žena ti z nějakého důvodu upekla čokoládové sušenky. Scorpius trval na tom, že bude pomáhat. Budou pravděpodobně prošlé v době, kdy je dostaneš, ale jsem si jistý, že si jich budeš vážit nade vše.

A já nejsem starý. A pokud jo, tak ty taky, což znamená, že je čas, abys změnil práci.

D. Malfoy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03/11/2010

Malfoyi,

Ginny před týdnem oficiálně oznámila odchod do důchodu z Holyheadských harpyjí. Už jí nabídli místo ve Věštci v rubrice o famfrpálu, což znamená, že teď bude mít víc volného času.

Rozhodli jsme se vzít dovolenou a jet s rodinou do Francie. Robards mi udělal víc flexibilní rozvrh, když jsem zažil tolik podpásovek, a děti už jsou dost staré na cestování. Nějaké návrhy na dobrá rekreační místa?

H. Potter

-

Středa, 10. listopadu, 2010

Jestli pojedete do Cannes, tak tě zabiju.

D. Malfoy

-

19/12/2010

Malfoy,
i
Jsme v Cannes. Opravdu krásné město. Včera jsme využili toho, že svítilo sluníčko a šli se podívat na Boulevard de la Croisette (píše se to tak, jak to slyšíš?), ale bylo stejně příliš chladno, než aby děti mohli jít k vodě.

Napadlo mě, jestli bys se mnou zítra nezašel na skleničku. Ginny se chce vrátit do Croisette na nákupy, ale na to já moc nejsem. Raději bych si prošel kouzelnickou část města. Co ty na to?

H. Potter

-

Pondělí, 20. prosince, 2010

Nedokážu uvěřit, že jsi skutečně přijel.

D. Malfoy

-

21/12/2010

Nemůžeš se mi vyhýbat, Malfoyi. Hotel, ve kterém jsme ubytovaní, provozují průvodci. Řekli mi, kudy k vaší lékárně. V době, kdy budeš číst tenhle dopis, budu stát před tebou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03/01/2011

Musím tě znovu vidět.

-

Úterý, 04. ledna, 2011

Máš ženu, ty nadržený idiote.

-

04/01/2011

Malfoyi, prosím. Ve čtvrtek odjíždím. Ještě jednou, naposledy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/01/2011

Malfoyi,

Nikdy už si znovu nevezmu dovolenou. V kanceláři to vypadá jako po útoku hrabáků. Zprávy všude, špatně roztřízené případy, rozbitý nábytek,... Bože, to je snad noční můra. Alespoň, že za to nejsem zodpovědný. Jo a navíc, na té dovolené Lily něco chytila, takže když teď přijdu domů, neslyším nic jiného než její pláč a křik.

Taky jsem trošku přemýšlel... měl by ses vrátit do Británie. Mohli byste s sebou přestěhovat i lékárnu, tak dobré se u nás jen tak nenajdou. To bychom se pak vídali častěji...

Stýská se mi. Vím, že mi to nevěříš, ale je to tak.

Harry

-

Pondělí, 31. ledna, 2011

Pottere,

Uvědomuješ si, jak směšně to všechno zní? Zapomeň na poslední dva týdny. Zavři je do skříně k ostatním kostlivcům. To, co se mezi námi stalo, není počátek nějakého vztahu.

Máš. Přeci. Manželku.

Draco

-

08/02/2011

Malfoyi,

Já vím, snažil jsem se, opravdu jsem se snažil zapomenout. Ale prostě nemůžu jen tak... zapomenout. Potřebuji si s tebou promluvit mezi čtyřma očima, i kdyby to mělo znamenat jen urovnání všeho toho zmatku.

Miluji Ginny, ale...

Nemůžu na tebe přestat myslet.

Harry

P.S. Změnil sis podpis?

P.P.S. Jestli dostaneš tenhle dopis dvacátého prvního, vyřiď Scorpiusovi všechno nejlepší k narozeninám.

-

Sobota, 20. února, 2011

Pottere,

existuje někdo, komu se říká bisexuál. To tě zřejmě ti arogantní mudlové nenaučili. Asi čekali, že na to přijdeš sám. Trápí mě to, ale musím uznat, že nejspíš udělali dobře.

Pokud ji miluješ, tak s ní zůstaň. Vždyť je to tak jednoduché. Jsi moc starý na experimenty a příliš mladý na krizi středního věku. Pokud si to ale opravdu přeješ strkat někomu dozadu, zkus příště poprosit Weasleyovou. Taky by se vám hodila ochrana. A nebo si najdi nějakého jiného chlapa. Merlin ví, že jich je kolem tebe dostatek.

Nesnáším tě, Pottere. Byl jsi v tom zatraceně dobrej, ať už to byla chyba nebo ne, ale to je vše. Pro nás dva neexistuje žádná společná budoucnost, a proto nevidím důvod, proč se dál vídat. Přestaň mi psát. Nakonec přeci jen zapomeneš.

A ano, změnil jsem si podpis. Mám i křestní jméno, víš?

Draco

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/04/2011

Malfoyi,

Víš, že je to přesně sedm let, co Věštec otiskl tvůj článek o mě a Jamesovi? Dneska jsem si uklízel nějaké papíry a pod tou hromadou spisů jsem našel jsem fotky z té doby. Neuvěřitelné, co? Od té doby snad uběhla celá věčnost.

Od posledních Vánoc to se mnou jde z kopce. Mám rád svojí práci, ale není zas až tak vzrušující, když mám pořád běhat za černokněžníky. Je tu hrozná nuda, když se teď James a Albus připravují do školy. Ginny sice říká, že musejí trénovat magii, ale oni stejně tráví většinu času u svých kamarádů. A Ginny je taky věčně pryč. Komentuje famfrpál a zpovídá hráče, a tak mi zbývá jedině Lily. Za dva dny oslaví své čtvrté narozeniny a já nemám nejmenší tušení, co jí koupit. Říká, že by si přála něco jako dětskou laboratoř na výrobu nápoje lásky, ale nedokážu si představit, k čemu by jí to bylo. Hermiona říká, že to je díky tomu, že prochází "jistým obdobím". Kdybych tak věděl, co tím myslí.

Dneska se mi o tobě zdálo. Byli jsme na Boulevard de la Croisette, úplně sami. Popadl jsi mě a zatáhl do vody, a pak jsi mi řekl, že mě chceš. Bože, jak moc bych to chtěl opravdu slyšet. Snažila jsem se tě vysvléct z šatů, ale voda jako by ti je přilepila k tělu. Jen tak jsi tam stál omílaný vlnami, a zíral přímo skrze mě jako bych tam ani nebyl. Pak ti najednou narostla velká bílá křídla a zobák. Praštěný, já vím, ale vypadal jsi skoro jako víla, jen mnohem krásněji. A pak jsem pozoroval, jak mizíš s věděním, jak moc mi tím ubližuješ. Když jsem se probudil, tak jsem po tobě stále toužil.

Ani nevím, proč ti to píšu. Asi z nudy, protože právě teď sedím v kanceláři obklopen stovkami pomůcek na výcvik bystrozorů, a jen při pomyšlení na ně mě bolí hlava.

Je možné, že si nepřečteš ani první větu tohoto dopisu, takže myslím, že mužů skončit.

Merline, pomoz! Stále se mi po tobě stýská.

Harry


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28/05/2011

Všechno nejlepší k narozeninám, Malfoyi. Existuje milion věcí, které bych ti chtěl říct, ale radši spíš z očí do očí, takže musím počkat na naše další setkání.

Harry

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/12/2011

Malfoyi,

Veselé Vánoce. Doufám, že se tobě i tvé rodině dobře daří. Dneska ráno se Ginny nějak zmínila o naší loňské dovolené, a první věc, která přišla na mysl, byl tvoje tvář, když jsi mě uspokojoval tu druhou noc, co jsme se potkali v Cannes. Cítila jsem se tak provinile, že jsem prostě vyběhl z místnosti. Šel jsem do koupelny a prožil znovu ty krásné chvíle tentokrát jen se vzpomínkou na tebe.

Skvělý způsob jak zahájit prázdniny, ne?

Harry

-

Patek, 13. ledna, 2012

Pottere, tohle mi nedělej.

-

21/01/2012

A co že nemám dělat? Jenom ti říkám, jak se cítím.

Vrať se mi. Opustil bych pro tebe Ginny.

Harry

-

Středa 29 února 2012

Sklapni. Přestaň s tím. Jsou to jenom prázdná slova, Pottere, a ty to moc dobře víš. Jsi jenom roztoužený, protože jsi konečně zjistil, jaké to je, být s mužem. Navíc, cokoli musí být lepší než tvůj život zamořený Weasleyičaty.

Když se za čas ohlédneš zpátky, vysměješ se sám sobě. Přiznej si to už konečně - máš souzené být s někým Weasleyovic. Pokud nechceš být s ženou, pak se v jejich rodině nachází i muži. Při tomhle pomyšlení, jsem se úplně oklepal.

Chceš znát pravdu, Pottere? Rozhodl jsem se ti to říct, a koukej číst pozorně, protože to nehodlám opakovat. Chci tě. Ale stojím si za tím, co jsem ti napsal v posledních několika dopisech. Neexistuje žádná možnost, jak bychom mohli být spolu, aniž bychom se museli všeho ostatního vzdát.

Draco

-

08/03/2012

Čeho "všeho"? Nic z toho pro mě tolik neznamená. Mohl bych žít jako ty, dělat všechno pro své pohodlí, přetvářku nebo pověst. Nechci předstírat, že k žádnému setkání nikdy nedošlo, nechci, abys byl mým malým hříšným tajemstvím. Rozvedu se s Ginny. Bez ohledu na to, co uděláš, nemohu s ní být, když jí už moje srdce nepatří. Sice už jí nemiluji tolik jako dřív, ale pořád natolik, že jí nemůžu říct pravdu.

Harry

-

Úterý, 15. března, 2012

A
ty jako teď miluješ mě? Nebuď směšný. To mezi námi byl jen flirt. Přitahuji tě jen proto, že jsem byl zpestření tvého nudného a nanicovatého života. Stejně jako obvykle, se ti prostě jen líbil ten pocit z porušování pravidel. Věř mi, Pottere, že ten pocit časem odezní. Pravidla přeci neexistují jen tak pro nic za nic.

Jdi do toho, rozveď se s Weasleyovou, ale já pro tebe svojí ženu neopustím, Pottere. Víš, proč jsem se oženil. Odmítám si pod své jméno připsat další skandál.

Draco

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek, 30. srpna, 2012

Pottere, jsi naprostý pitomec. Proč jsi to dělal? Jestli jsi se mě pokoušel potrestat tím, že jsi mi hodil na svědomí tvůj mizerný život, tak se ti to povedlo, ale teď se k ní vrať. V tom článku psali, že by si prý přála, aby se věci zase vrátily do normálu .

A... proč jsi jim prostě neřekl pravdu, když už ses rozhodl ničit mi život? Merline, jsi podělanej nebelvířan. Nikdy jsi nepřemýšlel o tom, co děláš.

Tak strašně tě nenávidím.

Draco

-

28/09/2012

Draco,

To, co jsem jim řekl, byla pravda. Já jsem gay. Líbí se mi muži. Jak by to mohla být lež? A vracím se k Ginny. Jsme teď pouze přátelé, ale je to zatraceně lepší než manželství.

Jsi na řadě, Draco. Budeš schovávat
své pravé já po zbytek
života, nebo se poprvé v životě zachováš jako muž a postavíš se pravdě? Upřímnost tě nezabije.

Harry

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pátek, 17. června, 2015

Blaise tě jenom raní.

D. Malfoy

-

Čtvrtek, 7. července,2015

Jsem si jistý, že to přežiju, jestliže se o to pokusí. Kromě toho, nemůže být přeci tak zlý, když jsi mu věřil natolik, že jsi ho jmenoval Scorpiusovým kmotrem.

On mě miluje a nestydí se za to. To je nejvíc, v co může člověk doufat, ne?

Harry

-

Pátek, 15. července, 2015

Vidím, že sis konečně vyměnil razítko s datem. Je to opravdu praktické, vzhledem k tomu, že tě nedávno povýšili na vedoucího bystrozorů. Blahopřeji.

D. Malfoy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější odvětví slashe?

Pwp 20% (8)
Fluff 2.5% (1)
Darkfic 5% (2)
Femslash 7.5% (3)
Preslash 2.5% (1)
Prostě slash 40% (16)
Harry/Draco shipper 20% (8)
Incest 2.5% (1)
Jiné 0% (0)

Komentáře

1 kami kami | Web | 16. února 2011 v 15:36 | Reagovat

Smutné ale reálne a perfektné. Výborný preklad.

2 Majitelka domu Majitelka domu | Web | 16. února 2011 v 17:11 | Reagovat

Děkuju, jsem ráda, že to vůbec nekdo dočetl do konce :D

3 Guenon Guenon | Web | 4. ledna 2012 v 12:08 | Reagovat

Ti dva mě frustrují - vážně. Draco je super, miluju, jak je jasné, co jeho nenáidím tě znamená.
Krásný překlad :)

4 Bromance Bromance | Web | 4. ledna 2012 v 14:17 | Reagovat

[3]: Děkuju moc :)

5 Lisbeth Lisbeth | E-mail | 19. února 2012 v 18:20 | Reagovat

Super příběh, ale vážně značně deprimující...jdu na třetí část... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama