KOUPELNA - jednorázovky

21. února 2011 v 17:28 | Bromance |  KOUPELNA


Teorie prvního zásunu
Tohle mělo být původně triple drabble, ale pozor!
Nějak jsem se rozepsala a vyšla z toho povídka o víc jak 1000 slov, navíc PWPéčko a na můj oblíbený pár Drarry.
A to se vyplatí!
Zadaná slova: popelnice, polibek, prdel, právo, penetrace

Teď pro vás mám, ladies, povídku na pár, který skončil na druhém místě - Blackcest. Umístil se tam společně s neobvyklým párem, na který se taky dostane. Tákže tady je povídka SB/RB, ze který teda nemám úplně nejlepší pocit, protože tak, jak jsem v ní Siriuse popsala, ho veskutečnosti nevidím. Netuším proč se mi z něj vyklubal takovej záporák, ale ono je to vlastně docela logický, když si vezmu, jak bolí zrada a tak vůbec...
TT - Sourozenci
Dlouho jsem si nemrskla žádnej songfic, takže jsem se včera do jednoho pustila. Tahle písnička byla asi před rokem pěkná hitovka a miluju jí doteď, takže volba padla právě na ní. Navíc se to docela hodí k TT, protože i takhle může vypada sourozenecké pouto.
Snad se povídka bude líbit :)
Pár: Weasley twincest

So, tady je povídka, kterou jste si vyhlasovaly v anketě. Na prvním místě je naprosto jednoznačně Drarry a o druhé se dělí Blackest a neobvyklý pár. Zatím nemám nápad, ale myslím si, že i povídek na tyhle pairingy se časem dočkáte. Zatím teda Drarry a večerní koupel - snad se bude líbit :)

Kdo má chuť si přečíst něco trochu delšího, citově nabitýho (žádný OOC) a otravnou otázkou (ne)zakončenýho, nechť klikne na Celý článek.
v roli parchanta: Severus Snape
v roli trpitele: Remus Lupin

Krátká povídka, která sahá až ke kořenům Dracovi zášti k otci.
Pár: LM/SS, LM/DM
TT - Druhá tvář
Našla jsem si volný včer a koukla se, co bych vám sem tak mohla přidat. Nakonec jsem si všimla Tématu týdne a nápad se hned dostavil. Snažila jsem se to co nejvíc napsat jako komedii, ale nevím, do jaké míry se mi to povedlo. Takže to prostě neberte moc vážně a třeba se i pobavíte. No a řekněte, nehodí se to snad k TT? :D
K napsání téhle povídky jsem se inspirovala u Chillychilly. Pár Regulus/Sirius jsem nikdy předtím nečetla ani nepsala, ale musím říct, že mě po přečtení její povídky ...Vína zaujal. Jejich vztah mi přijde něčím originální a zvláštní, že jsem tohle prostě musela napsat, i když to není nijak zvlásť dějově obsáhlý a je to spíš takový preslash. Prostě mě jen tak napadlo, jak se asi dostal Regulus ke Smrtijedům, a tak jsem napsala tohle. Mohla za to jeho povaha, nebo i něco jiného? Asi tam mám nepřesnosti (určitě tam mám nepřesnoti), co se týče časových údajů - třeba to, že Sirius se už asi po škole s bratrem u nich doma nepotkal, když předtím utekl -, ale snad mi to odpustíte. Taky jsou možná chvílema OOC, ale na to už asi žádnou výmluvu nenajdu :D.
Pár: SB/RB
TT - Vesmír
Can we pretend that airplanes
in the night sky
are like shooting stars.
I could really use a wish right now.
- B.O.B. & Hayley Williams - Airplanes
*

A dáme si trochu té fádní romantiky, co říkáte? Ráda bych řekla "pro změnu", ale už jste tady narazili na něco jinýho než právě na romantiku?
Pár: Drarry
Znovu na téma týdne, i když se to vesmíru týká jen coulem, spíš hvězd ;).
TT - Stroj času
Povídka na téma týdne. Já vím, hrozně oduševnělá, tak ale snad se nad tím aspoň pousmějete .)
(tohohle smajlíka jsem napsala omylem, ale rozhodla jsem se ho tady nechat jako návod, jak máte při mým "uměním" přivýrat oko).

Harry najde stroj času a rozhodne se Draca trošku poškádlit.
Takže pár: Drarry
Here we go!
TT - Pohádky
Aneb Vezměte jednu tradiční pohádku (nejlépe Popelku, postačí i O Perníkové chaloupce), přidejte trochu prvků z Harryho Pottera, smíchejte se slashem, pořádně rozmixujte a podávejte pořádně okořeněné.
Protřepat, nemíchat - jinak hrozí mírný šok.
ANEB Bromance se opět snažila napsat povídku na téma týdne a dopadlo to tak, jak to dopadlo.
TT - Budoucnost
Rozhodla jsem se napsat takovou chuťovku na téma týdne :)
Vzpomenete si, kdo že to chtěl v HP větší dobro? Kdo si maloval bezchybnou budoucnost? A koho plány se nakonec tak trochu zvrhly? Tak přesně o nich je řeč, teda vlastně o poslední roztržce mezi nimi.
Pár: AB/GG
Slabší PWP. Co dodat? Snad jenom to, že jsem to psala já a Podnájemnice při jedné z našich úchylných náladách. Taky to podle toho vypadá..:D Nečekejte žádný zázrak, ale prostě jen obyčejný slash s párováním LM/DM. Anebo ne?

Absolutní odvrácení od mého dosavadníh stylu. Musela jsem to napsat. Na každého to jendou přijde.
15+
Drarry


Takže... na tuhle povídku rozhodně hrdá nejsem, vím, že je uspěcháná atd. atd., ale byla napsaná na přání mého oblíbeného Blbouna, a tak jsem se rozhodla jí sem strčit :).
Ke smrtijedům se přidává nový člen - Severus Snape. Lucius ho už až moc dobře zná z dřívějška, ale nerad na ty doby vzpomíná. Proč? Čtěte :)
Pár: SS/LMMůj další songfic, tentokrát na písničku od Pink Fucking perfect. Draco se pokusí o sebevraždu kvůli neopětované lásce k Harrymu. Víc neřeknu, snad jenom to, že je to krátký, stručný a že se mi tahle povídka vůbec nelíbí :D
Pár: Drarry
Čtěte i text písničky, jinak vám povídka nebude dávat smysl :)

Jak si Sirius, vyhlášený sukničkář, užívá sezónu polibků pod jmelím? Kdo bude jeho další oběť?
Snažila jsem se tohle klišé téma trochu odklišéovat nebo jak se to řekne :D takže úplný fluff zas nečekejte :)
Pár: SB/RL


Tohle je už hodně stará jednohubka. Původně to nebyl slash, ale trošku jsem to upravila. Doufám, že vám to docvakne :D


Pár: Drarry
Harryho manželství není tak idylické, jak si ho představoval. Už několikrát ho přimělo k návštěvě vykřičeného domu, a teď po další hádce s Ginny se tam znova běží uklidnit. No a koho tam nepotká - Draco Malfoy sedí u krbu, ale je tam ze stejného důvodu jako Harry?
Nečekejte žádné pwp, na to opravdu nejsem, ale snad se vám to i tak bude líbít :)


Zrovna nedávno jsme ve škole opakovali větný ekvivalenty a měli jsme za úkol vymyslet příběh složený jenom z nich. Tak tady je něco podobnýho. Nebudu vám nalhávat, že mi to dalo nějakou práci, byla to spíš jen taková vteřinová pohnutka..:)
Pár: Drarry (spíš teda preslash :))Pár: Drarry
Nepřijde vám, že je na tomhle blogu trochu vážno? Jestli jo, tak se pusťte do téhle oddechovky, co se nejdřív tvářila jako drabble, potom double drabble, pak tripledrabble, ale nakonec z ní vznikla taková jednohubka :)


Můj první songfic na HP slash a hned zase smutný konec. Celá povídka je prokládaná textem písničky Grenade, který tvoří příběh, takže čtěte i anglické pasáže. Takže písnička Bruno Mars ft. Majitelka domu. Snad se vám bude líbit ;)
Pár: Drarry


Pár: DM/LM
Žánr: slash, depresivní
Vánoce jsou sice dávno za námi, ale v téhle povídce jsem se k nim vrátila. V každé rodině tradují různé vánoční tradice a vyjímkou nejsou ani Malfoyovi, i když ta Luciusova je tak trošku... zvrhlejší, řekněme a ne všichni jsou z ní nadšení... :)


Pár: GW/FW
Tahle kraťoulilinká (úžasný slovo:)) povídka z pera Podnájemnice se hodí pro všechny, kdo jsou dneska na Valentýna sami. Když si k tomu navíc pustíte třeba My immortal, tak je to pěkně nebezpečná kombinace. No, takže krásného Valentýna všem a doufám, že to s vámi nedopadne jako v téhle povídce :)


Pár: SS/LM
Běžně v Bradavicích rodičáky nebývají, ale tuhle věc si Lucius od mudlů rád osvojí a zajde za profesorem lektvarů. Samozřejmě vše neskončí u klábosení o prospěchu jeho syna.


Pár: Drarry (jak jinak :))
Takže jde se na anotaci: Dneska jsem byla venku a potěšilo mě, že už to tam dýchá jarem. S tímhle počasím mám spojených pár zvláštních vzpomínek (zvláštních proto, že nevím, jestli jsou šťastné nebo smutné...). Každopádně právě tohle počasí mě vnuklo nápad na povídku. Ano, opět je to zakázaná láska Harryho a Draca. Ale dřív než tuhle povídku bez čtení přejedete, musím říct, že je to zatím můj nejtvrdší a nejsmutnější slash. Draco je po bitvě v Azkabanu (nic originálního) a Harry ho přijde navštívit (pořád nic originálního). JENŽE Draco dostal od Starostolce jistý trest (za ten mě asi moc nepochválíte), a tak neví, že ho přišel navštívit právě Harry a dozvědět se to, je chyba.
Máte chuť na otevřený sad end? Tak s chutí do čtení :)


Pár: Drarry
Denní věštec už po bitvě není, co býval. Ukazuje se, že bez lží a kletby Imperius se informace shánějí podstatně hůř a právě v takovéhle situaci noviny jsou, když Harry Potter přijde s mnoha skandály. Věštec už nemá přístup na Ministerstvo a tak se mu dostává je žalostně málo informací. Přesto je tahle povídka složená z výstřižků Sloupku Harryho Pottera a přináší vám informace o jeho poválečném životě, který rozhodně není všední.


Pár: Harry & Draco
Hodinu Obrany proti černé magii s bubákem všichni známe. Ale jaký byl Dracův bubák, čeho se Malfoy nejvíc bojí? Rozhodně to není nic, čím by se chtěl chlubit. Má své tajemství, které díky bubákovi částečně vypluje na porvch. Zbytek už se však dozví jen jediná osoba a to až za několik let.


Překlad: Majitelka domu
Původní anotace: Hi again! Well, I started writing this a long time ago in the winter, when it was snowing, but it got cut off and forgotten about. Upon my discovery of it, I decided to finish it once and for all. So, for those of you who live in places where the temperatures are steadily rising to unbearable highs, have a little story about some nice cold snow. Enjoy!
Anotace Majitelky domu: Harry se toulá po školních pozemcích a ani ve snu by ho nenapadlo, že o pár chvili později bude ležet ve sněhu se svým největším rivalem. A kdyby jenom ležet...
Dalo by se říct, že tohle je můj první zveřejněný překlad. Je dost kostrbatý a slibuju, že se zlepším :)


Pár: Harry & Draco
Jedno poklidné ráno změní přílet sovy. Harry už nemíní dál snášet roztržky mezi svým a Malfoyovým synem, o kterých se v dopisech dozvídá, a rozhodne se zakročit. Vyráží do Malfoy Manor, aniž tuší, že se vrátí s Dracovým jménem vyrytým v srdci a dál bude žít už jen se vzpomínkami na něj.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama