SKLEP - básničky

21. února 2011 v 18:07 | Bromance |  SKLEPJedna z mých starých básniček. Není nijak zvlášť povedená ani dlouhá, nemá nijak originální rýmy ani téma, ale tak nějak se mi zdálo, že se hodí k tématu týdne. Nic.
:) Znovu je to univerzální básnička, takže si za hlavního hrdinu můžete dosadit kohokoli, a znovu je to bánička, na kterou jste už na netu mohli narazit v podobném znění, takže v tom jediném případě se nejedná o plugiátorství :)

Tahle básnička vznikala pod vidinou slashe a měla se znovu týkat nešťastné lásky mezi Dracem a Harrym. Pak z toho vznikl ale jen dlaší univerzální paskvil, který vypadá spíš jako rada z poradny nějakýho puberťáckýho časopisu:
Co mám dělat, když jsem se zamiloval do nesprávné osoby?
Milý XYZ, přečti si tuhle básničku :D


Tahle básnička už si prožila své. Jestli už jste jí někdy zahlédli v trošku jiné verzi, nelekejte se, nejedná se o kopírování. Jsem to pořád já, ale pšt! Vypráví o sebevraždě, v tomto případě o sebevraždě Draca Malfoye. A proč to udělal? No proč asi... :)
Upozornění: Můj styl veršování není úplně typický a ne každý to chápe.


První, univerzální básničkový paskvil. První proto, že je první. Univerzální proto, že sedí z pohledu zamilovaného Harryho i Draca. Basničkový proto, že se občas dokonce rýmuje. A paskvil proto, že je to divný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama